Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, Alfa said:

Ponovo da pitam za elektronsko plaćanje. Sutra hoćemo el. da uplatimo SBB, ali na računu nije napisan model (a mora da se popuni to polje), jedine 2 opcije koje nudi su 00 i 97.

Pretpostavljam da kucamo 97? Takođe ne piše ko je primalac (valjda tu napišem SBB kablovske mreže, nema adrese)..ustvari lažem, piše nešto sitno za primaoca, moraću lupom da gledam. Za svrhu ćemo "dug za februar 2020." (valjda im je najbitniji taj poziv na broj i tekući. Ostaje pitanje za model, 97 ili 00? Pomagajte molim vas.

 

ostavite prazno, trebalo bi da može

 

ako ne može, onda 00

Link to comment
6 minutes ago, zgembo said:

Da, 51 za ceo dan, 222 ukupno.

U Sloveniji samo 31 danas, ukupno 414, a do sada su uradili preko 12k testova i zatvorili su sve mnogo ranije. Ohrabrujuci rezultati. 

Link to comment
7 minutes ago, Aleksija said:

alfa, koja banka, nisam pratila?

Erste

 

3 minutes ago, levi said:

 

ostavite prazno, trebalo bi da može

 

ako ne može, onda 00

 

Pokušaću bez 00, ali kad je na net bankingu obeleženo zvezdicom kao pod obavezno popuniti

222 slučaja??? Jbt od 6. marta je prošlo jedva 2 nedelje :ph34r:

Link to comment

btw, pisala sam intesi juce, kada su okacili obavestenje o moratorijumu na kredite, da mi pauziraju ratu vec sada, od 25.3 - prema preporuci nbs koju je neko okacio ovde. ne bih inace ni znala da je to moguce, jer intesa na sajtu pominje 31.3. kao rok (ne pominje mogucnost koju je dala nbs, da moratorijum krene na izricit zahtev klijenta od dana objavljivanja ponude na sajtu ,a i pre tog podrazumevajuceg roka od 10 dana).

bas me zanima sta ce se desiti. 

Link to comment

3 dana nam je trebalo za dupliranje i jos imamo preko (*2.15) od 103 do 222. Mora da se ravna sto pre inace smo na 1000 (sto je moja neka procena gde smo vec u problemu) za najvise 7 dana... :(

Link to comment
Ponovo da pitam za elektronsko plaćanje. Sutra hoćemo el. da uplatimo SBB, ali na računu nije napisan model (a mora da se popuni to polje), jedine 2 opcije koje nudi su 00 i 97.
Pretpostavljam da kucamo 97? Takođe ne piše ko je primalac (valjda tu napišem SBB kablovske mreže, nema adrese)..ustvari lažem, piše nešto sitno za primaoca, moraću lupom da gledam. Za svrhu ćemo "dug za februar 2020." (valjda im je najbitniji taj poziv na broj i tekući. Ostaje pitanje za model, 97 ili 00? Pomagajte molim vas.
SBB nema model, ali ako ti bas trazi onda 00, meni recimo ne trazi.
Primalac dovoljno: SBB doo, Beograd i nista vise.
Link to comment

 

Quote

Dom zdravlja Valjevo poziva da se sutra ujutro od 7 sati jave doktori i medicinski tehničari sa položenim stručnim ispitom zainteresovani za rad na određeno, kao i za poslove vozača i spremačica.

 

Trenutne potrebe su: 20 lekara, 30 tehničara, 10 vozača i 10 spremačica. Na osnovu odobrenja Ministarstva zdravlja biće potpisan ugovor na vremenski period od tri meseca [/quote] 

Do sinoć je bilo 18 zaraženih od čega valjda 2 radnika bolnice. Preko 300 ljudi je u izolaciji, od toga 15ak lekara i još toliko ostalog med. osoblja. 

Gradonačelnik na lokalnoj tv stanici 4-5 puta ponavlja virus konrad 19 (inače lekar). 

Braća Kinezi pomogli zatvaranjem Gorenja (oko 1k radnika) istina na 2 nedelje (zlobnici kažu zbog nedostatka sirovina). 

Prekršitelje pol. časa (komada 4 prošle noći) više ne šalju u Požarevac već u kućni pritvor. 

Edited by variola
Link to comment
6 minutes ago, Boza_zvani_Pub said:

3 dana nam je trebalo za dupliranje i jos imamo preko (*2.15) od 103 do 222. Mora da se ravna sto pre inace smo na 1000 (sto je moja neka procena gde smo vec u problemu) za najvise 7 dana... :(

uh. valjda ce ici na jos mera.

Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

nece ti nista ni odgovoriti:fantom:

videcemo. mislim, nije meni ni posebno vazno da se to desi ovog momenta - sad ili za koliko meseci, svejedno. ali eto, iscimacu se, imam vremena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...