Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

I sad će zbog turbo folk bitangi da pozatvoraju sve one jadnike koji su i do sad jedva sastavljali kraj sa krajem i koliko-toliko poštovali propise.

 

Bolje bi bilo da su čitavu zlikovačku ekipu povešali za jaja sve od Terazija do Slavije.

  • +1 5
Link to comment
2 hours ago, Aleksija said:

oba puta blazi, kao grip, ali se u sustini vec mesecima vuce, nikako da ozdravi sasvim, svako malo ne ide u skolu...

ono sto je stvaarno malo iznenadjujuce i zabrinjavajuce je uzrast.

Jedna mama se javila da pravda časove i reče da je u vrtiću, u grupi mlađe ćerke, jedno dete pozitivno, ima 3 godine.

Korona očigledno ne bira uzrast.

Link to comment
5 minutes ago, Lena said:

Jedna mama se javila da pravda časove i reče da je u vrtiću, u grupi mlađe ćerke, jedno dete pozitivno, ima 3 godine.

Korona očigledno ne bira uzrast.

znam, nazalost - ali reinfekcija ili long kovid sa 16, sta god.... bezveze.

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Ne postoji "umereno".

.... Shiit has hit the fan!
 

Postoji.

Ja sam išla u kafanu samo danju i to kada je bilo sunčano da može da se sedi vani, nikada unutra. Kafica, sokić, kuma, drugarica, sitna zadovoljstva.

I to mi je mnogo značilo jer bukvalno nigde drugo mesecima ne idem.

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Sammael said:

Nemanja na žiru + Kopaonik + Zlatibor + korona žurke

 

Ništa čudno, potpuno očekivano. Imaćemo do marta opet haos, pa sredinom marta smirivanje.

 

taman da uvatimo zalet za uskrs, a onda celivanje, činodejstvovanje, ako pretekne neki pop... čujem danas da je i ovaj patrijarhov depjuti kljoknuo.

Link to comment
6 minutes ago, dùda said:

Postoji.

Ja sam išla u kafanu samo danju i to kada je bilo sunčano da može da se sedi vani, nikada unutra. Kafica, sokić, kuma, drugarica, sitna zadovoljstva.

I to mi je mnogo značilo jer bukvalno nigde drugo mesecima ne idem.

Baš to. Postoji varijanta u kojoj se može nastaviti sa sitnim zadovoljstvima ali neeeeee, klaberi ne mogu bez žurki...da ne napadnem samo njih, videh da je Negativ održao koncert u Kombank dvorani za 450 ljudi. Koliko se publika držala distance, ne znam. Nekoliko video snimaka samo prikazuje bend, ne i publiku.

Link to comment

I Ivana izgleda fasovala koornu, a rizicna je..naravno da  psotoji umereno, evo ja, letos, u kaficu, na otvorenom, isao vise puta nedeljno,niti sam  nekoga zarazio, niti me je neko zarazio...i bolje sto sma isao, izmejdu ostalog,jer sam znao kako ce na jesen i zimu biti..

Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

Ja sam poslednji put u kafiću bio u junu prošle godine, kad je bio onaj kratkotrajni kao predah od korone. Ispostavilo se na kraju da sam sedeo par metara od zaražene osobe, doduše, na otvorenom.

na otovrenom je u nacelu mnogo manji rizik..a i sedeo si par metara, dovoljna distanca..

Edited by Misko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...