Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Današnja sreda:
2467 novih (18,9% pozitivnih)
16 preminulih
3451 hospitalizovano
142 na respiratoru

 

Prošla sreda:
2014 novih (15,7% pozitivnih)
15 preminulih
3814 hospitalizovano
129 na respiratoru

Edited by vememah
Link to comment

Nemanja na žiru + Kopaonik + Zlatibor + korona žurke

 

Ništa čudno, potpuno očekivano. Imaćemo do marta opet haos, pa sredinom marta smirivanje.

 

Edited by Sammael
Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ne postoji "umereno".

.... Shiit has hit the fan!

 

Za mene postoji. Ako povremeno uđem u kafanu u kojoj nema gužve i sedim sam za stolom, ili s prijateljima koji su preležali i imaju antitela, meni je to umereno. Ili alternativno ako je vreme dovoljno lepo da mogu da sedim napolju.

 

Mogao bih naravno da suspendujem sve osim rada za računarom dok ovo ne prođe, ali pošto ipak cenim i svoje psihičko zdravlje (a znam kako sam se osećao od marta do juna prošle godine), biram da to ne radim.

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Aleksija said:

ucenica, 16 godina, ili reinfekcija ili long covid - pcr pozitivna pocetkom novembra, navodno izlecena u medjuvremenu, pa opet sad +, polovinom februara. bas mi je zao.

A ima li simptome prvi/drugi put. Mislim kakvi su? Jer moje iskustvo je da imaju temperaturu jedan dan. Maksimalno dva dana su loše.

Link to comment
2 minutes ago, Jozef K. said:

A ima li simptome prvi/drugi put. Mislim kakvi su? Jer moje iskustvo je da imaju temperaturu jedan dan. Maksimalno dva dana su loše.

oba puta blazi, kao grip, ali se u sustini vec mesecima vuce, nikako da ozdravi sasvim, svako malo ne ide u skolu...

ono sto je stvaarno malo iznenadjujuce i zabrinjavajuce je uzrast.

  • Hvala 1
Link to comment
 
Za mene postoji. Ako povremeno uđem u kafanu u kojoj nema gužve i sedim sam za stolom, ili s prijateljima koji su preležali i imaju antitela, meni je to umereno. Ili alternativno ako je vreme dovoljno lepo da mogu da sedim napolju.
 
Mogao bih naravno da suspendujem sve osim rada za računarom dok ovo ne prođe, ali pošto ipak cenim i svoje psihičko zdravlje (a znam kako sam se osećao od marta do juna prošle godine), biram da to ne radim.
Da se ispravim, kad sam ja u pitanju, ne postoji.
Jbga, alkos...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Ja sam poslednji put u kafiću bio u junu prošle godine, kad je bio onaj kratkotrajni kao predah od korone. Ispostavilo se na kraju da sam sedeo par metara od zaražene osobe, doduše, na otvorenom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...