Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Po tabeli koju sam okačio na opštoj temi (link) Srbija je 40. po stopi smrtnosti u odnosu na registrovane slučajeve, a 65. po broju zaraženih u odnosu na veličinu populacije.

Link to comment
28 minutes ago, Anonymous said:

 

To tek treba da se u praksi vidi koliko su ozbiljni. I ovi naši imaju nekakve instrukcije

http://rs.n1info.com/Vesti/a580429/Patrijarh-Irinej-svestenicima-Zabranjeno-vise-od-pet-lica-na-jednom-mestu.html

pa vidimo kako to izgleda.

pa ne bas. braca muslimani zatvorili dzamije za vernike i rekli im da se mole u svoja cetiri zida. i ako imaju problem da komuniciraju telefonom. cenim da ce vecina dzamija toga da se pridrzava. 

 

 

Link to comment

A na sastanku sa kinezima se nose maske a?
Sa Norvežanima nema veze...
Jbga verovatno videli lako je onaj kinez napušio Italijane...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Jeo nesto? Pokusaj da izvadis, ako je jeo skoro (kost).

 

Ako nije jebiga, ima valjda na netu telefona, zovi nekoga

 

@Tsai

 

Edited by Caligula
Link to comment

Počeli su po tviteru da dižu paniku da psi prenose virus. Slušala sam dr Belojevića ili kako se već preziva, i čovek je rekao da to nije tačno, ali to je bilo pre neki dan.
Ima li neki info o tome?

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, gagilija said:

Počeli su po tviteru da dižu paniku da psi prenose virus. Slušala sam dr Belojevića ili kako se već preziva, i čovek je rekao da to nije tačno, ali to je bilo pre neki dan.
Ima li neki info o tome?

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 

prije da se radi o ljubomori, jer se dozvoljava vlasnicima pasa da ih prosetaju u vrijeme policijskog casa.

Link to comment

Ne može skakati tako sa vrste na vrstu, može se eventualno zadržati neko vreme na krznu ili šapama, ali i to je diskutabilno...

@Tsai Javljaj kako je pas, držim palčeve da sve bude ok.

Edited by mraki
Link to comment
55 minutes ago, Alfa said:

Ponovo da pitam za elektronsko plaćanje. Sutra hoćemo el. da uplatimo SBB, ali na računu nije napisan model (a mora da se popuni to polje), jedine 2 opcije koje nudi su 00 i 97.

Pretpostavljam da kucamo 97? Takođe ne piše ko je primalac (valjda tu napišem SBB kablovske mreže, nema adrese)..ustvari lažem, piše nešto sitno za primaoca, moraću lupom da gledam. Za svrhu ćemo "dug za februar 2020." (valjda im je najbitniji taj poziv na broj i tekući. Ostaje pitanje za model, 97 ili 00? Pomagajte molim vas.

 ček, na računima ne piše model beše? Onda ništa ne kucaj.

samo poziv na broj

Edited by ordi
Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Ne može skakati tako sa vrste na vrstu, može se eventualno zadržati neko vreme na krznu ili šapama, ali i to je diskutabilno...

@Tsai Javljaj kako je pas, držim palčeve da sve bude ok.

 

Dobro je, izgledao da je progutao dlake samo... Smirio se, popio vode. 

 

Nego sad pocela da me puca paranoja da ce namerno stavljati otrov da bi se sto manje izlazilo tokom policijskog casa... i ja sam prso

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

Dobro je, izgledao da je progutao dlake samo... Smirio se, popio vode. 

 

Nego sad pocela da me puca paranoja da ce namerno stavljati otrov da bi se sto manje izlazilo tokom policijskog casa... i ja sam prso

to je u stvari sasvim moguce.

idioti to rade i u normalnim okolnostima.

Link to comment
prije da se radi o ljubomori, jer se dozvoljava vlasnicima pasa da ih prosetaju u vrijeme policijskog casa.
Moguće...nego se ježim šta sve od toga može na kraju da ispadne jer kretenima koji mrze životinje ne treba mnogo

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...