Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

11 minutes ago, Krošek said:

 

za poredjenje:

 

 

ozbiljni ljudi. ne zajebavaju se. 

 

ne mogu da se ne nerviram kad pomislim koliko ce nevinih ljudi pomreti zbog njihovih kasika, ikona, krstova... to vise nisu stetocine nego ubice. 

 

 

Link to comment

Ponovo da pitam za elektronsko plaćanje. Sutra hoćemo el. da uplatimo SBB, ali na računu nije napisan model (a mora da se popuni to polje), jedine 2 opcije koje nudi su 00 i 97.

Pretpostavljam da kucamo 97? Takođe ne piše ko je primalac (valjda tu napišem SBB kablovske mreže, nema adrese)..ustvari lažem, piše nešto sitno za primaoca, moraću lupom da gledam. Za svrhu ćemo "dug za februar 2020." (valjda im je najbitniji taj poziv na broj i tekući. Ostaje pitanje za model, 97 ili 00? Pomagajte molim vas.

Link to comment
4 minutes ago, adam said:

ozbiljni ljudi. ne zajebavaju se. 

 

ne mogu da se ne nerviram kad pomislim koliko ce nevinih ljudi pomreti zbog njihovih kasika, ikona, krstova... to vise nisu stetocine nego ubice. 

 

 

 

To tek treba da se u praksi vidi koliko su ozbiljni. I ovi naši imaju nekakve instrukcije

http://rs.n1info.com/Vesti/a580429/Patrijarh-Irinej-svestenicima-Zabranjeno-vise-od-pet-lica-na-jednom-mestu.html

pa vidimo kako to izgleda.

Link to comment
2 minutes ago, Alfa said:

Ponovo da pitam za elektronsko plaćanje. Sutra hoćemo el. da uplatimo SBB, ali na računu nije napisan model (a mora da se popuni to polje), jedine 2 opcije koje nudi su 00 i 97.

Pretpostavljam da kucamo 97? Takođe ne piše ko je primalac (valjda tu napišem SBB kablovske mreže, nema adrese)..ustvari lažem, piše nešto sitno za primaoca, moraću lupom da gledam. Za svrhu ćemo "dug za februar 2020." (valjda im je najbitniji taj poziv na broj i tekući. Ostaje pitanje za model, 97 ili 00? Pomagajte molim vas.

Model je 00 za SBB, i inače, kad god ga nema...

Link to comment
7 minutes ago, Alfa said:

Hvala puno!!

 

Ništa ne upisuješ u model, prazno. Važan ti je poziv na broj, tekstovi sa leve strane naloga su nebitni možeš bilo šta da pišeš. Gore šifra plaćanja 289.

Link to comment
3 minutes ago, Luther said:

 

Ništa ne upisuješ u model, prazno. Važan ti je poziv na broj, tekstovi sa leve strane naloga su nebitni možeš bilo šta da pišeš. Gore šifra plaćanja 289.

Moram upisati model jer traži na ebankingu kao obavezno polje. Za šifru plaćanja piše na računu 189

ed: mogu pokušati da iskuliram taj model

Edited by Alfa
Link to comment

Danas prođoh pored okretnice u Pohorskoj, prvi put u životu mi se desilo da tamo ne vidim ni ljude koji čekaju, ni bus, a ne znam ni sam koliko sam puta prošao tu. Mislim da mi je tek tad došlo iz dupeta u glavu koliko (nam) se život promenio.

Link to comment
Moram upisati model jer traži na ebankingu kao obavezno polje. Za šifru plaćanja piše na računu 189
Onda 289

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

Gomila ljudi prosto nije nabavila maske jer ih nije bilo.

Ja, na primer.

 

@Anonymous Yup. Svako uz svoj gelender, i mali ćask na daljinu. 

maske su nestale jos tokom aerozagadjenja. hirurske :rolleyes:

 

ja pazario na O2 Canada jos 20. februara i jos uvek nije poslata. navodno ce 10. aprila da salju 7k ordera

Edited by extragluv
Link to comment
53 minutes ago, darling said:

 

ali adame, ovo se ne desava u crkvi nego na ulici. 

 

Ako je ovako za Mladence za koje nisam ni znao da su neki bitan praznik, za Uskrs će biti pun stadion

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

model je 00, 189 je šira kad plaćaš uplatnicom u pošti banci itd, 289 je ista ta šifra elektronski,  tako je valjda sa svim šiframa

Ok, hvala. Mislim da mi automatski izbacuje šifru plaćanja

Link to comment
3 minutes ago, Alfa said:

Moram upisati model jer traži na ebankingu kao obavezno polje. Za šifru plaćanja piše na računu 189

ed: mogu pokušati da iskuliram taj model

 

Ja ostavljam prazno polje za model i nalog prolazi, možda tvoja "maska" traži 00 pa stavi to. 289 je šifra za elektronsko plaćanje .

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...