Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Javio mi se kolega bio pozitivan imao simptome 2-3 dana kući, onda zaglavio Zemunsku 10 dana i sad ga pustili kući.
Najteže mu palo ležanje/spavanje na boku i trbuhu.


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Vučić: Britanski soj korona virusa stigao u Srbiju

" Svi lekari su u pravu. Britanski soj korona virusa stigao je u Srbiju - kazao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

 

On je istakao da je vrlo uplašen zbog toga da ga je donela devojka iz Londona koja ima blaže simptome.

Link to comment

Necemo se mi ovog cuda resiti jos dugo,na dr.temi citam kako je ovaj soj jos opasniji i virulentniji.A svakog dana sve vise bolnica izlaze iz kovid sistema.Ne znam ni sta da mislim,dal ovo ide u dobrom ili losem pravcu.

Link to comment

Ovo sada već previše počinje da liči na mart: opuštanje, nešto stidljivija najava "pobede", tajanstvena putnica koja je donela novi soj ( i u martu je jedna bila optužena da je maltene namerno zaražavala ljude), novi paket "ne pitajte me odakle mi pare" pomoći a pre svega ekskluzivna vest koju je morao baš on da saopšti. Dakle, sve ispočetka.

  • +1 3
Link to comment

Stvarno mi nije jasno gde zure, pa i sa Milanom ukinuti letovi posle 10 dana od pojave korone kod nas, i to zapravo Italijani sami spustili avione, a cela Evropa sa Britanijom ukinula ihaaa ko se jos toga seca, cim se pojavio novi soj virusa.

Ne mogu prosto da ne prokomentarisem koliko teski retardi vode ovu zemlju u propast.

0dad55a4f281254353a9a30a6c99e05b.jpg

  • Haha 1
Link to comment

Kad god vidim da neko od ove gamadi s vlasti kaze da nema razloga za paniku, pocnem unezvereno da hodam po kuci, proveravam gde mi je pasos i presabiram kolko imam para u steku

  • +1 5
  • Haha 2
Link to comment
10 hours ago, Jumanji said:

Pratila sam jedno vreme dolaske dok su svi ukidali letove sa GB, da, dva dnevno.
Ahhh svaka kinta je vazna.

pa imamo 'mali sengen', ulazak bez pcr-a za 5-6 zemalja u okolini

ako oni ne ukinu dolaske iz GB nije vazno sta mi radimo, kad nam ulaze neterstirani iz okolnih zemalje

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, InvisibleLight said:

pa imamo 'mali sengen', ulazak bez pcr-a za 5-6 zemalja u okolini

ako oni ne ukinu dolaske iz GB nije vazno sta mi radimo, kad nam ulaze neterstirani iz okolnih zemalje

Naravno. Jos jedan pojazatelj kako ovde nijedna "mera" niti valjala, niti ima veze s mozgom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...