Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Seljoberija na Vračaru i dalje živi punim plućima. Dva kafića sam video da rade, šatro kafa s nogu. Nadrealne scene, redovi ispred tih kafića, a par ulica dalje još veći red nekih jadnih ljudi ispred nekakve laboratorije.

Link to comment

ne.treba da kontrolishesh mere kad ih donesesh. po ko zna koji put.

nashe je da probamo, sistemovo je da nas sprechava.

a i ne mora :s_w:

valjda dok ne bude svakom sranje na pragu. ali nece ni to biti, nego cemo josh 16 godina da slushamo o prevari i zaveri.

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, gospa buba said:

ne.treba da kontrolishesh mere kad ih donesesh. po ko zna koji put.

nashe je da probamo, sistemovo je da nas sprechava.

a i ne mora :s_w:

valjda dok ne bude svakom sranje na pragu. ali nece ni to biti, nego cemo josh 16 godina da slushamo o prevari i zaveri.

sent from bubamoto
 

 

Pa oni koji donose mere treba da budu svesni da nema ko da ih kontroliše i da ih tome prilagode, sumnjam da bi se ti likovi usudili da otvore kafić vikendom ukoliko bi ih totalno zatvorili, bilo bi malo previše. Svaka vračarska baba bi ih prijavila, a to već ni ova SNS marva ne bi mogla da ignoriše.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

Seljoberija na Vračaru i dalje živi punim plućima. Dva kafića sam video da rade, šatro kafa s nogu. Nadrealne scene, redovi ispred tih kafića, a par ulica dalje još veći red nekih jadnih ljudi ispred nekakve laboratorije.


:isuse: :sad:

Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

Seljoberija na Vračaru i dalje živi punim plućima. Dva kafića sam video da rade, šatro kafa s nogu. Nadrealne scene, redovi ispred tih kafića, a par ulica dalje još veći red nekih jadnih ljudi ispred nekakve laboratorije.

 

MORA DA SE PIJE KAFA S NOGU HOCEMO BRE DA ŽIVIMO!

 

Jebeš ŽIVOT bez kafe s nogu i uopšte tih sitnih stvari koje život znače mada poneko i umre JEBIGA

Edited by Caligula
  • +1 3
Link to comment

Kafa k'o kafa, ako može da radi nešto tipa Mek drajv tru, nemam ništa protiv, nego je uvijek najodvratnije to "Srbin zajebo sistem" a uglavnom zajebe sebe. Kao ono kad odu negdje u divljinu da bi gdje ih niko ne vidi pobacali mrtve svinje ili smederevce u rijeku. Pa bravo majstore, niko se to sem tebe nije sjetio, ti si najpametniji. 

  • +1 4
Link to comment
Just now, Caligula said:

 

MORA DA SE PIJE KAFA S NOGU HOCEMO BRE DA ŽIVIMO!

 

Jebeš ŽIVOT bez kafe s nogu i uopšte tih sitnih stvari koje život znače mada poneko i umre

Ja bre :D ne razumem to polupavanje o ociglednu kontradiktornost: naime, ako je narod stokatm po mnogim parametrima od kojih su neki - kao lozenje na vucica, na primer - laboratorijski utvrdjeni i potvrdjeni, ako se mesecima zeza sa propisanim ili preporucenim kakvim-takvim merama, ako ga je na sve muke, ne samo koronske, na ulicu masovno isterala jedino najava stavljanja pod kljuc - cemu onda rasprave: zakljucavanje skroz, stoku u tor kako se vec sa stokom postupa...

Ovako, cak se i medju prosvecenijimtm slojevima stanovnistva prica o meramatm svela na pricu o, primera radi, kaznama za prekoracenje brzine.

Ono, ako te uhvate, a gledaj da te ne uhvate, platis, ko ima i kome se moze vozi kako hoce, kada hoce i gde hoce, taj rad...

Pritom, nalazimo se u epidemioloskoj materiji, nauci koju je covecanstvo ucilo i naucilo vekovima i gde zaista ima malo toga - mislim na praksu - da se izmislja.

Radilo se o kugi, velikim boginjama ili koroni, svejedno.

Ako nema ko da kontrolise, ako necemo milom - onda cemo silom, svi bez razlike, na ljutu ranu - ljuta trava...

Link to comment

bezveze ti ta pricha. nema ko ni jedno ni drugo. ne znam koje je tachno sreca, ali videcemo :unsure:

 

videcedu koji vide. danas chitam neki komentar kako eto svako zna nekog ko je umro, neki i po 4-5, a nisu znali pre toliko ljudi koji su umrli, a to je ipak manje nego shto je poginulo u... pa sad upishi po sopstvenim preferencijama: od bombardovanja 45te, bombardovanja 99te, od omarca, od tradicionalno neugodnog sezonskog gripa, promaje junejmit... kao da je brojka, koja se generishe metodom svako koga poznajem poznaje nekog ko je umro ukljuchujici i sebe samog koji nije umro, uopshte smislena i uporediva sa bilo chim u ovoj realnosti. uopshte prebrojiva.

 

mnogo oglupeo narod. ali bash mnogo.

 

a prosto je moguce da pedesetogodishnjaci, po prirodi egzistencije, pocheli da primecuju da umiru ljudi :sad:

Edited by gospa buba
  • +1 4
Link to comment

sa nama moze kako hocesh, pre bih rekla da je sa drzavom problem, shto ne zna ni shta ce ni kako ce.

plus, na nama je lako iziveti i suve i mokre snove, i nocne more i najlepshe zelje, shta kome treba.  t o   d r z a v e  r a d e.

 

koliko tachno ima regularne policije u drzavi/beogradu, rachunajuci komunalce, NE rachunajuci navijache i partijske zajebancije. sa koliko regularne policije raspolaze plitka drzava?

 

i gde su kada njima drzava ne raspolaze? shta rade? ako je danas bilo ko ostavljen da javno krshi propis, u lidlu, maksiju, kofidrimu, parku, suncu i hladu, zashto je ostavljen puku na zgrazavanje, da imaju novine o chemu da pishu?

Edited by gospa buba
  • +1 7
Link to comment
21 minutes ago, James Marshall said:

Kafa k'o kafa, ako može da radi nešto tipa Mek drajv tru, nemam ništa protiv, nego je uvijek najodvratnije to "Srbin zajebo sistem" a uglavnom zajebe sebe. Kao ono kad odu negdje u divljinu da bi gdje ih niko ne vidi pobacali mrtve svinje ili smederevce u rijeku. Pa bravo majstore, niko se to sem tebe nije sjetio, ti si najpametniji. 

 

Došlo mi je (kad sam video one nesrećne ljude ispred laboratorije) da se vratim i rizikujem ozbiljne batine, da te budale uputim na sledeći red koji će čekati.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...