Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

23 minutes ago, steins said:

Govna da jede ovaj ugledni stomatolog.

A i onaj drugi ugledni hirurg.

Trebali su da ga leče lokalni stručnjaci

Samo toliko ću, za sad, reći.

 

Pa daj reci, što je ispao fajt sa KG doktorima... Teško mi je i da zamislim da ih je SNS poslao u akciju čišćenja, a još je neverovatnim da ih nisu hteli jer su Srbi... 

Link to comment
32 minutes ago, steins said:

Govna da jede ovaj ugledni stomatolog.

A i onaj drugi ugledni hirurg.

Trebali su da ga leče lokalni stručnjaci

Samo toliko ću, za sad, reći.

 

bio sam par puta poslom u Pazaru... upoznao neke ljude, sto Srbe, sto Bosnjake... sve bre isti ljudi ko i mi.

 

nadam se da sve ovo nece preci na nacionalno prepucavanje :( 

  • +1 2
Link to comment
Pa daj reci, što je ispao fajt sa KG doktorima... Teško mi je i da zamislim da ih je SNS poslao u akciju čišćenja, a još je neverovatnim da ih nisu hteli jer su Srbi... 
Ne želim sad da pričam o tome, neka me neka od forumskih sekvoja podseti kad ovo sranje prodje pa ću napisati sve potanko kakav je cirkus bio dole.
Oni koji me forumski poznaju znaju da ja baš i ne pucam od nacionalizma pa tako ni ovo nema neke veze sa nacionalizmom.
Reći ću samo da ovo ima veze sa frakcijama i sa mindsetom, što bi rekla barća anglosaksonci.
Inače, stručno gledano, za evaluaciju pacijenata od kovida je jedini bitan parametar oksigenacija, kakvo crno slušanje pluća gledanje grafija, to nema veze s mozgom.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

aida ćorović je danas bila na n1, nagovestila je da je deo frke i informacija vezan za političke frakcije u bolnici,

i da se nada da će se naći zrno normalnosti koje će to pregurati.

Link to comment
6 hours ago, Redoran said:

 

Ja više ne znam šta da mislim. Dozvolili porodici i familiji da se svi izgrle sa teško obolelim pacijentom na samrti?? Dozvoljavaju novinarima da se šetkaju po crvenoj zoni a pola zaraženih pacijenata ima nekog bližnjeg uza sebe da ga drži za ruku? Ja razumem da ih je država ostavila na cedilu ali mogli bi i sami sebi da pomognu malo u toj bolnici.

 

To ti ono kao kad se jedan bivši forumaš zalaže za jače mere i duži karantin tokom prvog pika, a onda 15 postova kasnije opisuje kako je kul na Adi Ciganliji kad nema življa.

 

Lep je ovaj ppp balon ali realnost potvrđuje da ova vlast ni milimetar ne odstupa od onog što srbalj ne zaslužuje.

Ovde jedna MORALA da se učlani u sns kako bi dobila posao u DZ kao doktorka.

Onom jutka jebe ženu i merka ćerku jer posao.

Rulja napušava oca mrtvog sina ispred suda.

Svetina ispred infektivne urla na jedinog doktora na prijemnom odeljenju. 

Ajd i to što se ovi orci zovu narodom, za pravo im, ali 50ak posto koji apsolutno ne glasa i gleda sa strane su mi još gori.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Sutra se pisu liste zelja za srednju skolu, a kod mene u odeljenju 3 ucenika imaju 39 temperaturu, jedan je izgubio culo mirisa. Od mature je proslo 5 dana. Ali nema otkazivanja, posao mora da se odradi :fur:

Link to comment

Khm, khm... 

Možda nije moje da otvaram priče n ovom topicu ili da stavljam so na ranu, ali sam ovo danas slučajno čuo u kolima i nisam mogao da je vjerujem. Ajde organizatori koji oće da uzmu pare, pa ako bude posle 10-ak mrtvih "svakako bi umrli jednog dana". Da li su stvarno u državu odlijepili da ovo dopuste. Objekti za izolaciju wtf?

https://www.slobodnaevropa.org/a/exit-uz-sanitarne-stanice-hitnu-pomoc-objekte-za-izolaciju/30692698.html

Link to comment

Prošao malopre pored ambulante u Čarli Čaplina, destak ljudi u redu, na ulici. Ne znam koliko ih još ima u dvorištu. Zabrinilo me što sam na putu od Trošarine do Karaburme, video čak pet vozila hitne pomoći.

Link to comment
4 minutes ago, milfisland said:

Khm, khm... 

Možda nije moje da otvaram priče n ovom topicu ili da stavljam so na ranu, ali sam ovo danas slučajno čuo u kolima i nisam mogao da je vjerujem. Ajde organizatori koji oće da uzmu pare, pa ako bude posle 10-ak mrtvih "svakako bi umrli jednog dana". Da li su stvarno u državu odlijepili da ovo dopuste. Objekti za izolaciju wtf?

https://www.slobodnaevropa.org/a/exit-uz-sanitarne-stanice-hitnu-pomoc-objekte-za-izolaciju/30692698.html

 

Quote

"ukoliko bi došlo do manjih žarišta u pojedinim državama, posetioci iz tih zemalja će morati da prođu obavezan PCR test koji će biti ili izuzetno povoljan, ili čak sasvim besplatan", međutim zasad nema reči o potencijalnim opasnostima ukoliko se bude povećavao broj zaraženih u Srbiji.

"Testiranje je planirana mera samo ukoliko se epidemiološka situacija ne stabilizuje do avgusta. A zajedničko zdravstveno telo će doneti odluku da li će i za koga testiranje biti obavezno pre ulaska na festival. A testiranje bi bilo besplatno i organizovano van festivalskog prostora, a trajalo bi svega nekoliko minuta", objašnjava Sekulić.

 

meni ovo odlichno. ne prst u oko, nego ceo lakat.

 

ko je sada vlasnik egzita? i koliko sisa budzete?

Edited by gospa buba
Link to comment
19 minutes ago, de Sisti said:

Sutra se pisu liste zelja za srednju skolu, a kod mene u odeljenju 3 ucenika imaju 39 temperaturu, jedan je izgubio culo mirisa. Od mature je proslo 5 dana. Ali nema otkazivanja, posao mora da se odradi :fur:

Kod nas direktor nije dozvolio matursko veče. Za zajedničko fotografisanje tražio potpisan pristanak roditelja i da se sve obavi napolju.

Ali se zato sutra ponavljaju izbori a škola služi kao biračko mesto, pa sve to treba razdvojiti od učenika koji predaju liste želja.

Link to comment

Moji prijatelji,otac majka i dete od 13 godina  su svi pozitivni a bez ikakvih simptoma. Majka porodice je bila u kontaktu sa drugaricom koja j ebila pozitivna i kasnije sa simptomima, kako je nisu kao kontakt nigde primili na testiranje platila pre 10 dana na Torlaku . Sede u kući, čekaju  da nekako zakažu drugo testiranje. Oni su prvi obični ljudi koje znam , bez simptoma, do sad sam čula samo za ove selebritije. Nasuprot njima kum ima već 4 dana temperaturu 37 ,5 bez ikakvih drugih simptoma, kod lekara ne ide jer je gužva , čeka da samo prodje, neće ni da plaća testiranje za sad . A radi na fakultetu i verovatnoća da je bio u kontaktu sa nekim pozitivnim je samo takva. Potpuno je nestvarno ovo sa mnogo raznih pojavnih oblika , pre 2 meseca svi bi bili gurnuti negde na neki sajam a sad tumaramo ko guske u magli

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...