Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

pa da. totalno ludilo. meni nije jasno kako ti ljudi razmisljaju? al stvarno .... i sad ce taj klinac da dodje u posetu babi i dedi i cao djaci. mi smo teske debilcine, usrali smo ali ama bas sve. i treba da pocrkamo. 

Link to comment
Quote

Ukupno do ponoći, putem briseva, uzorkovano je 8952 pacijenta. Do ponoći, od 201 uzorka završenog u Kovid laboratoriji „Kraguj“ Instituta za javno zdravlje Kragujevac, četrdeset dvoje je pozitivnih, a od toga u Šumadijskom okrugu 36. Ponovo najviše u Kragujevcu – 25, sedmoro u Aranđelovcu, Kniću dvoje, po jedan u Topoli i Batočini.

Van Šumadijskog okruga, od testiranih u laboratoriji „Kraguj“ korona virus potvrđen kod po jednog pacijenta iz Beograda, Sopota, Žablja, Paraćina, Novog Pazara i Tutina.

Trenutno je u kućnoj izolaciji u Šumadiji 350 osoba, u Kragujevcu 271, Aranđelovcu13, šestoro u Topoli, Rači 32, Batočini 14, Lapovu jedna i Kniću 13.

U kragujevačkom Kliničkom centru leči se 52 pacijenata, od kojih je osmoro na respiratoru. Tokom jučerašnjeg dana otpušten je pacijent iz Kragujevca i jedan iz Kosovske Mitrovice.


http://www.glassumadije.rs/jos-36-novoobolelih-u-sumadiji/
 

Link to comment
4 hours ago, freakns said:

ovo, ako je istina, ce bukvalno biti najjace cuvana tajna u drzavi. 

 

Kad covek bolje pogleda, dolazi do zakljucka da makar vrh te podanicke skupine nije nista krio o koroni. Oni jednostavno ni ne znaju nista. Cela ta farsa oko izbora me nije interesovala i od foto i video zapisa sam ispratio samo gif idiota Djurica, ali malopre vidim gomilu fotografija na kojima se oni grle, ljube, dahcu jedni u druge sa 15cm udaljenosti. Da bilo sta konkretno znaju, dosli bi s jebenim vizirima. Samo na onom slavlju je bilo dovoljno da su dvoje imali koronu, i sad je sigurno vecina njih ima.

Link to comment

Cuo neko nesto o uvodjenju policijskog casa? Tviter, imal sta?

1 radnik mitrosa rece da im izdaju dozvole za kretanje al ko zna jel dobro razumeo, mozda samo pominju, deluje mi nevetovatno da ce opet ograniciti kretanje.

Link to comment
2 minutes ago, InvisibleLight said:

Cuo neko nesto o uvodjenju policijskog casa? Tviter, imal sta?

1 radnik mitrosa rece da im izdaju dozvole za kretanje al ko zna jel dobro razumeo, mozda samo pominju, deluje mi nevetovatno da ce opet ograniciti kretanje.

pa rekoše sutra će odlučiti

Link to comment
27 minutes ago, vememah said:

Evo ona što je napisala da je jeziva gužva u Loznici okačila ovu sliku:

 

 

Slika je definicija jezive gužve:Jova:

Link to comment
33 minutes ago, InvisibleLight said:

Cuo neko nesto o uvodjenju policijskog casa? Tviter, imal sta?

1 radnik mitrosa rece da im izdaju dozvole za kretanje al ko zna jel dobro razumeo, mozda samo pominju, deluje mi nevetovatno da ce opet ograniciti kretanje.

 

Stvarno ne verujem. Pre bih rekao da će da nivou cele države uvesti ova ograničenja rada klubova i kafića i zabraniti masovna okupljanja. 

Link to comment
22 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Slika je definicija jezive gužve:Jova:

Nema šta :)

Al samo bih da kažem, sve i da jesu jezive gužve, šta to znači? Ovde u Njujorku su besprekidno apelovali da se ne zove hitna pomoć i da se ne ide u urgentni osim ako nisi životno ugrožen. Ljudi su zvali hitnu kada misle da nešto kašljucaju ili zato što su uplašeni. Hoću da kažem, gužva u redu ne znači da ima gomila bolesnih ljudi, znači samo da ima gomila ljudi koji su došli i čekaju u redu. Očigledno im nije ni loše čim su mogli da dodju i da bleje tu.

Link to comment
3 minutes ago, trustno1 said:

Nema šta :)

Al samo bih da kažem, sve i da jesu jezive gužve, šta to znači? Ovde u Njujorku su besprekidno apelovali da se ne zove hitna pomoć i da se ne ide u urgentni osim ako nisi životno ugrožen. Ljudi su zvali hitnu kada misle da nešto kašljucaju ili zato što su uplašeni. Hoću da kažem, gužva u redu ne znači da ima gomila bolesnih ljudi, znači samo da ima gomila ljudi koji su došli i čekaju u redu. Očigledno im nije ni loše čim su mogli da dodju i da bleje tu.

dosli da bleje? znas li ti kad se u srbiji ide u kovid ambulantu ili uopste kod lekara?

btw, kako je to proslo kod vas u njujorku? verovatno se sve lepo zavrsilo, posto je najvise bilo tih koju su zvali da procaskaju jer se plase.

Link to comment
3 minutes ago, trustno1 said:

Očigledno im nije ni loše čim su mogli da dodju i da bleje tu.

 

Ovo je blago rečeno lupetanje.

Zamisli da ti je loše, zoveš hitnu pomoć jedno pet puta i oni te odjebu, pa ti ne preostaje ništa drugo nego da skupiš snagu i zapucaš u urgentni/covid ambulantnu.

 

Ovo se desilo meni bliskoj osobi za vreme vanrednog stanja, jedva je pretekla pucanje čira, pošto niko iz hitne nije hteo ni da prismrdi.

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Halvard said:

 

Stvarno ne verujem. Pre bih rekao da će da nivou cele države uvesti ova ograničenja rada klubova i kafića i zabraniti masovna okupljanja. 

 

Aha,ček samo da se brothers vrate iz Amerike...

Link to comment
38 minutes ago, Aleksija said:

uzice 47 novih. mislim da je to vise za jedan dan nego za sve vreme vanrednog stanja. 

Link na vest:

https://www.infopress.rs/drustvo/zarazeno-jos-71-u-zlatiborskom-okrugu-u-uzicu-47/

 

Lako moguće, dnevni rekord bio je 5 za one dane za koji su dostupni podaci (fali sam kraj marta i prva polovina aprila).

 

8x4393l.png

https://covid19.data.gov.rs/infected

Edited by vememah
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...