Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Apsolutno ima logike sto su se zarazili, s obzirom na to sto su orgijali zajedno svi danima, kulminirajuci u veceri izbora. Ali djavo u meni nema mira i misli da lazu da su se zarazili i da ce biti u fazonu evo i mi smo se zarazili i nista nam ne fali, oslabilo, nije problem sto smo izli na izbore i pustili sve. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

E jbt, sad kad se oporave, neće se moći živjeti od njih, kakvi će to heroji da budu.

 

Ne brinem se za njih, dobiće svu potrebnu negu i terapije koje VIP klijenti mogu dobiti od zdravstvenog sistema Srbije. 

Što se ne može reći za običnu raju.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

E jbt, sad kad se oporave, neće se moći živjeti od njih, kakvi će to heroji da budu.

 

To je druga varijanta, da su se namucili, da im je bilo tesko, ali su preziveli i heroji su nevidjeni. Ili ce ih Vucic izleciti svojim prisustvom, magicnim dodirom, poljupcem. Jbg, mogucnosti su brojne. 

Link to comment

“Blizu smo vanredne situacije u Beogradu”

Tanjug
27. Jun. 2020
12:30 > 12:34

Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da je blizu toga da se u Beogradu predloži vanredna situacija kao u Novom Pazaru, jer je, kako je istakao, potrebno donositi mere brzo pošto se za tri dana može duplirati broj zaraženih.

Beograd je najznačajniji, kazao je Kon gostujući na TV Prva i naveo da imamo 161 zaraženog studenta.

U Beogradu su zaraženi mahom starosti između 20 i 40 godina, rekao je Kon i dodao da je u noćnim klubovima nemoguće organizovati mere za razliku od utakmica.

“Ako bismo svi nosili maske velika je zaštita. Ja sam za kažnjavanje u autobusu ko masku ne nosi. I to nije prihvaćeno. Mi se sada nalazimo u najpovoljnijem periodu. U jesen i zimu nas čeka nešto ozbiljnije. Ostavimo najrestriktivnije mere za taj period. Nikada mi nismo prihvatili švedski model i besan sam za ovaj naslov da smo žrtvovali živote ljudi”, istakao je Kon.


https://nova.rs/drustvo/kon-blizu-smo-vanredne-situacije-u-beogradu/
Link to comment
12 hours ago, vememah said:

 

Quote

 

Krizni štab Novog Pazara uveo je niz dodatnih mera na teritoriji grada zbog aktuelne epidemiološke situacije.

Usvojena je odluka o zabrani rada obdaništa (gradskih i privatnih), rad dečjih igraonica i penzionerskih klubova.

Osim ugostiteljskih objekata, zabrana rada nakon 19 časova i distance između stolova proširena je i na sve objekte u kojima se organizuju igre na sreću.

Biće razmontirana sva igrališta i teretane na otvorenom a zabranjeno je korišćenje i svih sportskih terena.

 

 

Edited by vememah
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...