Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ako je u Srbiji dozvoljeno da 365 ljudi godisnje umre od Korone dok se ne pronadje vakcina, onda i nismo lose prosli

 

 

I onda pitaju novinari "iz kog grada je preminuli" a Brnaba, Kon i Darija u glas "ZINI DA TI KAZEM" :lol:  pa posle da se odgovaraju ljudi od teoretisanja zavera :isuse:

 

 

Edited by Caligula
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Ne pred sve utakmice I ne sve clanove, ali pozivaju, salju SMS I mail i info preko aplikacije.

Ajd bar na ovoj temi nemojte da trolujete zvezda/partizan, ako je moguce
Prvi koji troluje Sje®bijicu je onaj koji je dozvolio da horde (kojih se donekle boji) izbace frustracije kroz derbi. Zato i nije to tema za ovaj topik nego za izborni ali eto poklapaju se. Nemam ništa protiv normalnih simpatiziranja sportskih timova, pojedinaca i repstacija.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

U troli ljudi opet nose maske, a vozac pusta samo na prva vrata.

Vecina ipak ne nosi maske, ali u prolazu od prvih do drugih/trecih vrata lepo svi disemo jedni na druge jer je guzva.

 

:sad:

Link to comment

Pozurite da kupite komplet karata za Exit !!

Spoiler

Treba kesha drzavi a posto istog verovatno nece ni biti, pare cete videti iduce godine ili zamenite karte za 2021,2022.....

 

Link to comment
6 hours ago, lo zingaro said:

Prihvatam opkladu da danas neci biti +1 standardni preminuli nakon halabuke na drustvenim mrezama. Mile koji vodi zvanicnu evidenciju ce verovatno dobiti upute da sharatm  malo.

 

:isuse: Koji sam ja naivac.

Link to comment

Naravno da matematička mogućnost postoji,

 

ali sa kojom verovatnoćom?

 

ovoj fukari i ostalima u kartelu što uzurpiraše svaku vlast na svakom nivou, kako išta verovati, kad im je sve u funkciji opstanka.

 

 

Edited by J-♣
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Sudeći po ponašanju, ne bih rekao da se ljudi plaše virusa

 

U narodnom muzeju se ponasaju kao da kuga vlada. Bio u setnji gradom i reko ajd da svratim do suvernirice da uzmem masku sa nekom replikom sto prodaju. Cim sam zakoracio unutra, cuvar me vojnicki docekuje "stani na sundjer, stavi masku" i vadi termometar iz dzepa. Reko nemam masku kod sebe, hteo bas da kupim tu, on u dobro poznatom postupi-po-naredjenju maniru jos odsecnije ponovi "stani na sundjer, stavi masku". Nakon sto sam mu ponovio da jedini razlog sto sam usao je da upravo kupim masku sto prodaje muzej, on mi odgovori "ma koga ti zajebavas, smesta da si izasao napolje".

 

Na stranu sto ne postoji propis o obaveznom nosenju maski, vec samo preporuka, ovo je tipicna apsurdna situacija kod nas. U drugim zemljama, ako bi zvanicno i postojala obaveza nosenja maski u zatvorenim prostorima, pa eto neko bez nje hoce da razgleda izlozbu, tamo bi ga lepo uputili da kupi kod njih masku, pa onda moze da razgleda do mile volje. Ali kod nas je izgleda ili vojnicka doktrina ili anarhija. Nema sredine..

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...