Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

Idem na sahranu, ograniceno nas 10

Velika vrvtnoca da cu voziti jos 2 il 3 u kolima

Sta je najbolje, otvoriti prozore, praviti promaju,il ne?

 

Link to comment
19 hours ago, Anonymous said:

 

Znači da oni koji nose belu stranu napolju (velika većina) u stvari štite druge od eventualne zaraze. Pozdravljam, mada cenim da im to nije ideja.

Jedino ffp maske stite onoga ko ih nosi.

Link to comment

Ljudi aman! Shvatite maske ovako.
Sada su mnogi zarazeni i svakog dana ih je sve vise. Mozda smo svi mi nosioci virusa, asimptomatski slucajevi, u periodu inkubacije ili mislimo da imamo samo alergijski rinitis.... i maskama, bilo kakvim, stitimo druge.
Ende.

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

 

 

:thumbsup:

 

Provereno nije fejk.

 

Quote

Dr Sarfaraz Munshi
Urgent Care Lead
MBBS BSC MRCGP

 

Sue Elliott

Interim Director of Quality, Governance and Nursing

http://www.pelc.nhs.uk/our-team.html

Quote

When Sarfaraz Munshi posted a video on Whatsapp to show breathing techniques to his mother who had coronavirus symptoms, he had no idea that it would also help JK Rowling.

Dr Munshi, 36, was surprised when the author tweeted a link to the video to her 14.5 million followers and wrote: “I'm fully recovered & [this] technique helped a lot.”

https://www.thetimes.co.uk/article/jk-rowling-breathing-video-helped-my-coronavirus-symptoms-7lrr3tt8z

 

 

 

Edited by vememah
Link to comment
3 hours ago, vememah said:

 

 

Ovde fizioterapeuti na ovaj način pomažu bolesnicima sa respiratornim problemima. Ovdašnja vlada je 31. marta objavila plan (u donjem linku) o budućem angažovanju fizioterapeuta za pomoć u intenzivnoj nezi, ja sam 1. aprila vodio ćerku kod fizioterapeuta i on mi je rekao da se prijavio na listu za pomoć i objašnjavao mi kako oni pomažu pri disanju, slično kao ovaj doktor iz videa.

Empty theatres, drafting physios: the plan to quadruple NSW's COVID-19 ICU capacity

SaE

Link to comment

kako bih mogla da platim racune (infostan, struja, sbb) karticom online, ali ne preko e-banking servisa jer sam na crnogorskoj banci pa bi mi se to vodilo kao placanje u inostranstvu, a tu uslugu nemam (iz istog razloga otpada i jorgovankin qr kod)?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...