Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

1 minute ago, MiddleClass said:

 

Kako onda cijeli KK Real Madrid ili FK Juve nemaju koronu no samo igrac ili dva? I oni kriju rezultate ili ipak mozes biti u kontaktu, a ne biti zarazen?

 

Postoji verovatnoca da zakacis, koja je veca od gripa al ne mogu svi da dobiju

Link to comment

Ovo je haos. Na ulazu u skolu nas docekuje uciteljica i nekakav baja iz skolske uprave koji sa veata pita da li smo normalni da se pojavimo.
Ja kazem da je to bilo na njima da idluce na sta se samo sleze ramenima.
U sali nas ima 100 sa sve decom.
Ja sam popizdeo, sad se mislim da se okrenem i da odem ali ne bi plasio klince.
Komandovao sam im da drze ruke u dzepovima i da sednucuvnajdalji deo sale.
Jebem mater ovoj drzavi

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Kako onda cijeli KK Real Madrid ili FK Juve nemaju koronu no samo igrac ili dva? I oni kriju rezultate ili ipak mozes biti u kontaktu, a ne biti zarazen?

Naravno da može da se ne bude zaražen, ali je manja verovatnoća nego inače, jer je ovo nov virus, ljudi nemaju razvijen imunitet na njega. Dakle generalno vrlo virulentan i to je problem u kombinaciji sa kompilacijama koje može da izazove kod određenog procenta obolelih.

Link to comment
8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Meni je potpuno neverovatna ta "sprdnja" sa ljudima, koji npr. pošto saznaju da su bili u kontaktu sa ljudima koji su kasnije testirani pozitivni na virus, odu u samoizolaciju.
Svađao sam na poslu, pokušavajući da objasnim, alo bre on radi najpametniju stvar i za druge oko sebe, on ako je zaražen, on je zaražen... Ta osoba teži da ne prenosi dalje. I od mene puno poštovanje. Ali ne "pičkica, uplašio se, boli ga, bleji u sobi..."




... Shiit has hit the fan...
 

Pa sprdaju se jer su društveni moroni, sa potpunim odsustvom osećaja za kolektivitet, gledaju samo svoju guzicu i svoj komoditet. Govna.

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

U Distriktu dezinfikuju sve pešačke zone i sve veće ulaze. Što mašinski, što ljudi sa prskalicama
Radno vreme samo do 18.
Prodavnice opustošene

:thumbsup:

super

svi će istasti bolji od ovih morona :ph34r:

Link to comment
2 minutes ago, Aleksija said:

ja vec danima slusam lekare oko mene kako se smeju i pricaju da je ovo slabije od gripa. i ljudi ih slusaju. 

svaka cast Struci.

 

Svaka Struka tu vrvi od retarda.

Link to comment

Nevjerovatno je kako naši kreatori medijske stvarnosti ne propuštaju da se dodatno srozaju i samoupucaju kombinacijom propagande i politike, poput poteza forsiranja ovog nesretnog Nestorovića i stalnog navlačenja na teren "kako je bilo za vrijeme Đilasa" dnevne politike

Link to comment

Što se škola u srbiji tiče, kad ih zatvore će se jasno videti koliko je digitalizacija koju ne vade iz usta prazna priča, nikako sprovedena. Nema šanse da smo spremni za nastavu na daljinu kao ostale zemlje. Verujem da je to jedan od glavnih razloga zašto se odluka odlaže, da se ne vidi koliko smo šuplji.

Link to comment
7 minutes ago, Aleksija said:

ja vec danima slusam lekare oko mene kako se smeju i pricaju da je ovo slabije od gripa. i ljudi ih slusaju. 

svaka cast Struci.

pa to je samo potvrda da svaki idiot moze biti lekar. oni u to veruju, sto je najgore.

Link to comment
7 minutes ago, Aleksija said:

ja vec danima slusam lekare oko mene kako se smeju i pricaju da je ovo slabije od gripa. i ljudi ih slusaju. 

svaka cast Struci.

Tako je i ovde bilo u početku. Doduše, malo je lekara bilo koji su se smejali. Ali, političari, i oni iz Vlade su se sprdali, pozivali ljude da žive normalno, da to nije ništa. Ali, vrlo brzo ih je karma udarila pa su mnogi od njih posle već 10 dana bili pozitivni, i u karantinu. Onda su pevali drugu, tužnu pesmu.

Link to comment

pa da ali ne radi se ovde o tome, to je vec prosuto i nije bitno trenutno, meni ovo lici na shark attack, spasavaju sezonu a sezone nema

 

@mraki

 mislim na skole 

Edited by villiem
Link to comment
2 hours ago, Spirit said:

Pa ajde reci, mi ti nismo komšije :D Ja u neku malu flašicu sa raspršivačem sipao domestos a to mi stoji pored vrata u stanu. Pa pre nego sto zakoračim unutra poprskam đonove. Nemam pametniju ideju

Lol, me neće da ukradu ideju nego gotov proizvod, srpska posla! 

Plitku kadicu i sunđer natopljen varikinom ili tako nečim umesto otirača. 

Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...