Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

Niko nije ni sumnjao da ce mu dati 2-3 seta prednosti. Resava ovde sledeci set, jest da malo sanse ima ali ako ga madjar nekako izvuce (iz rukava) moze pobediti

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

2 minutes ago, simetrije said:

 

  Ono jeste, evo još jednog podatka koliko je deda velik: Kada je Nolo osvojio prvu GS titulu, deda ih je imao 12, a Rafa 3.

  Za dvanaest godina ozbiljne konkurencije među njima trojicom, Rafa je osvojio 16, Nolo 15, a najveći svih vremena 8 GS naslova, bivajući gotovo redovno demoliran od Rafe i izgubivši, recimo, 3 vimbldonska finala od Nola, usput zapativši negativan H2H skor sa obojicom najvećih rivala. 

Gde sam napisao da je bolji teniser od Novaka i Nadala?

Edited by Milošica
Link to comment
2 minutes ago, simetrije said:

 

  Ono jeste, evo još jednog podatka koliko je deda velik: Kada je Nolo osvojio prvu GS titulu, deda ih je imao 12, a Rafa 3.

  Za dvanaest godina ozbiljne konkurencije među njima trojicom, Rafa je osvojio 16, Nolo 15, a najveći svih vremena 8 GS naslova, bivajući gotovo redovno demoliran od Rafe i izgubivši, recimo, 3 vimbldonska finala od Nola, usput zapativši negativan H2H skor sa obojicom najvećih rivala. 

Samo da podebljam... 

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Lajoviću mnogo više leže serveri tipa Hačanov,Izner...

 

Protiv ovih koji su dobri sa osnovne linije kao Švarcman ili Agut nema rešenje.

 

Samo što mu ne leže.

http://www.tennisabstract.com/cgi-bin/player-classic.cgi?p=DusanLajovic&f=ACareerqqs00&view=h2h

 

Manite se više komentarisanja Lajovića posle svakog poraza, dečko je izvukao 150 posto svojih mogućnosti.

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Gde sam napisao da je bolji teniser od Novaka i Nadala?

Nisi, ali su mi te priče o Rođinoj veličini uvek crvena marama, skužajte :D

Link to comment
3 minutes ago, keitel said:

 

Samo što mu ne leže.

http://www.tennisabstract.com/cgi-bin/player-classic.cgi?p=DusanLajovic&f=ACareerqqs00&view=h2h

 

Manite se više komentarisanja Lajovića posle svakog poraza, dečko je izvukao 150 posto svojih mogućnosti.

U poslednje dve sezone pobeda protiv Hačanova i jako tesni porazi od Iznera,Zvereva,pa i Cicipasa.

 

Naravno da ni protiv koga ne bi bio favorit,ali zna kako sa njima.

Link to comment
Izbaksuzirala si tongue.gif

Jesam li? [emoji3][emoji3]

Gledala samo prvi, napolju prolece da bih ga trosila na matorog.

 

Mehh to je ta razlika medju teniserima u vrhu i ostale boranije.

 

Kakvi da se plasim Federera, samo me nervira i nikada ne navijam za njega.

Mislim protiv njega sam [emoji56]

 

Link to comment

Federer uopšte ne igra nešto spektakularno, čak pravi i glupave greške, ali Fučovič to ne ume da iskoristi, tj. propustio je malopre, sada nije, uzeo je konačno brejk.

Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

U poslednje dve sezone pobeda protiv Hačanova i jako tesni porazi od Iznera,Zvereva,pa i Cicipasa.

 

Naravno da ni protiv koga ne bi bio favorit,ali zna kako sa njima.

 

Hačanov ima ispodprosječan servis za svoju visinu.

Nije ni bitno, ima gore tab head to head pa se može vidjeti skor protiv Isnera i Karlovića, kao i ostalih servera i top igrača.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...