Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

4 minutes ago, mlatko said:


3. time violation warning, svadja sa sudijom jer je morao da nosi peskir do stolice zbog krvave ruke (vidi broj 1)

 

 I Kirjos i Simon su imitirali Rafu kod pripreme servisa na prethodnom meču (kosica, šorc, ....)

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123


Ma cirkuzant je stigao i sudiji da kaze da je glup i svasta. Tezak retard bas.

Hacanov se strasno mucio i protiv mladjanog Sveda Imera je jedva zivu glavu izvukao, od treceg seta ovde napokon proigrao.

Kakav debakl Belinde [emoji23]
Mislim da joj je prosla sezona bila maksimum,da uzme po koji turnir i plasira se u SF Gren Slema tako da joj se lepo otvori žreb. Bili su u pravu pojedinci ovde kad su tvrdili da nema kvalitet za velike stvari. 


Mehhh zene, sa njima se nikad nista ne zna [emoji3] ali gen nije Belinda neki materijal za sam vrh.

Muguruza me bas iznenadila, pa dobro setila se da zaigra posle 3 godine, da vidimo do kada samo.
Link to comment
Bolje Kirjos da pobedi,on makar moze da namuci Rafu. Ako pobedi Kacanov bice to lagano under 25.5 gemova
Bolje Rafa Novaku nego Meda [emoji3516]

Pre meca Kirjos, po prikazanoj igri do sada, bio je apsolutni favorit. Hacanov je stvarno proigrao od treceg, posle duzeg vremena, ali kengur je bolji teniser od Rusa, kada igra.
Link to comment

Da, htedoh da kazem da igraci koji u obicnom TB naprave/poklone po 3-4 mini brejka nemaju sta da traze protiv Nadala ali... nikad se ne zna, mozda se ni ne stigne do TB prekosutra

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...