Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

6 minutes ago, Arkadija said:

Fučovič ima brejk protiv Rodžera. 5:3

Ajde kreni sa mračenjem ;) za svaki slučaj. Mozda deda preokrene.

 

To je to jos 2

Edited by Cash
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

Previse je onaj mec bio za njega protiv Ozija, prosto se nije oporavio, na stranu sto Marton igra bolje ovde od matorog. Da vidimo da Madjar ne prospe nesto bzvz, ali po prikazanom, to je to, cak i prelako.

Link to comment

Sandgren-Fuxsa duel zadnjih nenosilaca moze biti. kakva sansa za 1/2 GS, skoro pa neponovljiva jer su 29 godisnjaci. Madjar rank 67 (best 31) a amer 100 (best41)

 

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

 Komšija Đarma uopšte nije naivan igrač - Nolo je protiv njega igrao, mislim, 2 puta, i oba puta je bilo gusto do trenutka kada bi Nolo prelomio meč. Nezgodan je, jak, izdržljiv, a ono što mu fali je pobednički mentalitet u presudnim momentima-nikada nije bio u stanju da završi meč protiv najboljih kada počne  odlično i ima protivnika na konopcima.

Link to comment
e moj lajoviću, 100 igrač na listi zeleni pesak, se plasirao u 1/4 finale a ti ne možeš da izbaciš patuljastog gaučosa
Al može da osvoji atp kup.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
19 minutes ago, Jumanji said:

Previse je onaj mec bio za njega protiv Ozija, prosto se nije oporavio, na stranu sto Marton igra bolje ovde od matorog. Da vidimo da Madjar ne prospe nesto bzvz, ali po prikazanom, to je to, cak i prelako.

Izbaksuzirala si :tongue:

Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Koliko je veliki deda kada se u 39oj ovoliko nadamo da ispadne.

 

  Ono jeste, evo još jednog podatka koliko je deda velik: Kada je Nolo osvojio prvu GS titulu, deda ih je imao 12, a Rafa 3.

  Za dvanaest godina ozbiljne konkurencije među njima trojicom, Rafa je osvojio 16, Nolo 15, a najveći svih vremena 8 GS naslova, bivajući gotovo redovno demoliran od Rafe i izgubivši, recimo, 3 vimbldonska finala od Nola, usput zapativši negativan H2H skor sa obojicom najvećih rivala. 

Link to comment
22 minutes ago, gone fishing said:

e moj lajoviću, 100 igrač na listi zeleni pesak, se plasirao u 1/4 finale a ti ne možeš da izbaciš patuljastog gaučosa

Lajoviću mnogo više leže serveri tipa Hačanov,Izner...

 

Protiv ovih koji su dobri sa osnovne linije kao Švarcman ili Agut nema rešenje.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...