Jump to content
IGNORED

Kraljevi i ostali naši u NBA


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Слика може припадати 5 особа и текст који гласи „KUNGS AC 0 SAC 40 Spad SAC 5 SAC 10 LIGHT THE BEAM KINGS ARE BACK IN THE PLAYOFFS CLUTCHPOINTS“

 

Hmmm, bio sam druga - treca srednje, spavao na casovima zbog njih i tako to...

I kolko da trepnes evo ih opet gde im je i mesto! Idemooo

  • +1 3
  • Wub 3
Link to comment

Hvala, Hvala.

 

A od Divca se jedva oporavise, idi begaj.. Ovaj novi deckic ih fino sklopio. 

 

E sad mi deluje da bi im u prvoj rundi vise legli Klipersi ili GSW nego Minny ili Lejkersi... Jer drugopomenuti bi ih fizicki pojeli.

Kako god , bice uzivanja, za pocetak je dovoljno da su tu gde jesu posle dugo dugo vremena.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Svaka tebi cast Kec na istrajnosti, ja sam sa tim timom zavrsio onog trenutka kad su trejdovali Peju. Malo se aktivirao pre koju godinu, zbog Bogdana i Bjelice, ali nista specijalno.

  • +1 6
Link to comment

To je stvarno dobro pitanje. Nemam neke favorite vec nekoliko godina unazad, zbog toga verovatno i nesto slabije pratim. Simpatije su mi uvek na strani underdogova, ali nije da se nesto preterano investiram. Meh, cekam da mi vrate Sijetl u ligu.

Link to comment
5 minutes ago, Mos said:

Daj Lejkerse pa da navijamo ko nekad! 

 

Ajde ne.

Tačno vidim Domantasa kako u game 6 na vođstvo Sacramenta od 2 razlike gura neki odbitak što dalje od koša, loptu prihvata neki usrani Nachimura i buzzerbeater trojkom vodi Lakerse u sedmu gde rutinski isprebijaju indisponirane Kingse.

Zajebi, dosta je bilo jednom.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...