Jump to content
IGNORED

Kraljevi i ostali naši u NBA


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

 

Kings win 121-106. Nice showing from Tyrese Haliburton with 11 points, 7 assists, 6 rebounds, a steal, a block and no turnovers.

 

 

Odgledah ga ove dve , jeste mali uzorak, ali... igra sa lakocom i nesebicno, razmislja kao mator. Takodje lepo cita u odbrani. Punice sve kolone , i bice dobro da je lopta sto cesce kod njega u rukama..

Da li ce uspeti da nametne svoju kulturu kosarke i izdigne Kingse, ili ce ga isti pojesti i dovesti na neki svoj nivo iz prethodnih sezona, videcemo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gledas? Mene iskreno mrzi da celam jutro

 

Da su istok ili havaji :D pa da je u 6,7 ujutro, ovako ni da spavas ni da cekas, a nisam toliko zainteresovan jbg, radpala se srpska odnosno divceva kolonija

Link to comment

Gledam, sta cu.. Nesto live, nesto odlozeno full match replay.

 

Finixa dobili Fox - kako u napadu, tako i dobrom odbranom na Bukeru, tako i ratoborni Holms koji je bio presudan kad se lomilo.. 

Bagli... pa kao dva dabl dabla u prve dve, ali ne hvata mi ga oko jbg, Fizikalije i dosta soliranja, suta nidje , cak ni sa penala, odbrana kao da ga nema. Pocinje na pf, ali veci deo provede na petici kad teraju smallball sa Barnsom i njim na 4 i 5.

Wajtsajd za minimalca je steal, kao i Haliburton sto je steal sa drafta..

Videcemo, jos je mali uzorak, ali deluje da novi GM zna sta radi.

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, booyaka said:

Kingsi stvarno prodisali. fantom.gif
 


Zato sto je Bogdanović otišao, a on je nikakav igrač. To je zato što je igrao za Partizan a trenirao ga je Vujošević, koji je još gori čovek. Da ne pominjem što i Vlade ne stoji dobro na tom polju, mada je imao jedan karijerni bljesak kad se pokazao kao igrač, čovek i Srbin. U suštini što manje veze sa Partizanom, to veći uspeh, čistija karma i gotivniji klub.

 

Da vam prevedem Booyaku, nema na čemu :fantom:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
25 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Bagli... pa kao dva dabl dabla u prve dve, ali ne hvata mi ga oko jbg, Fizikalije i dosta soliranja, suta nidje , cak ni sa penala, odbrana kao da ga nema. Pocinje na pf, ali veci deo provede na petici kad teraju smallball sa Barnsom i njim na 4 i 5.


Ima li Begli perspektive da zaigra vise od 20 minuta po tekmi? Pitam za druga (fentezi)

Link to comment

Jutros ljutito napustio klupu jer ga zamenio za zadnja 4-5 min, pa finiš gledao sa "izlaska iz tunela" kao nadrndano deriste.. 

Povrede je valjda sve prelezao, čak i koronu sad pred start.. 

Ne znam sta bih te savetovao.. Forsirace ga sigurno, kako će sve da ispadne ko zna. 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...