Jump to content
IGNORED

Kraljevi i ostali naši u NBA


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

1 hour ago, precog said:

nije im justin james bas toliki odron da ga drze zakucanog na klupi, mogli bi da mu daju sansu u ovoj sezoni.

 

Pa i nije, ali vec u bablu mu je minute uzeo Daquan, i cini mi se bolje ih koristi/iskoristio... 

Ali definitivno sezona gde trebaju da vide pored njih dvojice sta mogu i ova trojica sa drafta. Haliburton mozda cak i bude starter pre ucveljenog Badija. Izjavio Volton juce da jos ne zna ko ce mu biti startna dvojka. A za Wudarda takodje imam dobar osecaj.  

Treba videti i da li Bagli moze da spoji 5 utakmica bez da se povredi, da li moze da igra bar solidnu odbranu i da li mozda moze do 32-3% za 3p...

Sve u svemu sezona bez nekih ocekivanja, pa mozda i prijatno iznenade iako su u rekonstrukciji.

Link to comment
2 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Trenutno...

 

PG: De’Aaron Fox, Cory Joseph, Kyle Guy, Quinton Rose

SG: Buddy Hield, Tyrese Haliburton, Jahmi’ us Ramsey

SF: Harrison Barnes, Glenn Robinson III, DaQuan Jeffries, Robert Woodard, Justin James, Vince Edwards

PF: Marvin Bagley, Nemanja Bjelica, Frank Kaminski

C: Richaun Holmes, Hassan Whiteside, Jabari Parker, Chimezie Metu

ovo cak i ne deluje toliko lose, posebno visoki deo ekipe

 

ali opet, jebes nba ekipu gde su nominalno hild i barns u 3 najbolja igraca

2 katastofalna ugovora koji ce tek doci na naplatu

 

da su na ta dva mesta za te pare dva odgovarajuca igraca u nba okvirima, druga bi se pesma pevala, posto ovaj ostatak ekipe je vise nego solidan

 

u nekom scenariju gde fox napreduje i potpuno preuzima konce ekipe, bagli ostaje zdrav i nadje svoje mesto i neko od ovih klinaca izbaci hilda iz prve petorke mozda i bude nesto od njih

mada sanse da se tako razviju stvari su minimalne

 

sto bi rekao @ZokiAsov ubio ih divac ko granom :fantom:

Link to comment

Sto da se ljutim, naprotiv:)

 

Sta znam, ne mogu ja to tako, e ove sezone cu da navijam za Sanse, Netse ili nekog treceg ciji mi se tim dopada... 

  • +1 1
Link to comment
On 2.12.2020. at 13:29, pbg12345 said:

ovo cak i ne deluje toliko lose, posebno visoki deo ekipe

 

 

 

Hoce startovat Holms ili Wajtsajd?

Link to comment

Ma daaj, igrao protiv Dz. Parkera...  Nurkic im nije igrao, tesko ce on vidjati minute pored njega i Kantera..

 

Ali Fox sa maksimalnim....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...