Jump to content
IGNORED

Kraljevi i ostali naši u NBA


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Sto je najgore, takav je bio veci deo utakmice :D 

GSW cini mi se uspeli da postave novi rekord .. promasili prvih 17-18 suteva za 3p.. imalo je tu jos dosta materijala :D

Link to comment

Ja sam onomad gradjanskom duznoscu ucestvovao u uguravanju Zaze Paculije na ol star, pa su ga ipak preskocili, tako da me od tada zabole da obavljam duznost, a zabole me i za ol star kao takav.

Link to comment

Nemanja Bjelica is probable for tomorrow’s game against Orlando. Cory Joseph (illness) and Marvin Bagley(foot) are questionable. Bogdan Bogdanovic (ankle) and Richaun Holmes (shoulder) are out.

 

Pored svega, i sa ovim ih bas "hoce" ove sezone..

Link to comment

Holms se bas sjebo, nece ga biti 2-3 nedelje, videcemo da li ce Bejgli uspeti da zakrpi tu rupu (nece). Kingsi ako se ne trgnu u sledecih 5-6 utakmica (i ovako sakati) mogu da pocnu ozbiljnije da razmisljaju o tankovanju, sto bi verovatno bio svojevrstan neuspeh za ovu sezonu.

 

Btw, Volton je i prosle godine imao velike muke sa povredama, ili lik bas nema srece ili radi nesto pogresno na treninzima.

Link to comment

Mislim da nije do treninga, sve ove povrede su bile bas na utakmicama.. Bogdan mi je jedino malo misterija, ne znam da li je jos uvek povredjen ili mu se vise ne igra.. pa se ceka nesto. 

Link to comment

Bjelica opet odigrao profesorski...sto nije sprecilo Kingse da upisu jos jedan poraz...na polovini regularnog dela sezone manje vise su izgubili sanse za PO i samo GSW im gleda u ledja

Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

pu jbt

sjebao si me i bio brzi xD
video sam da si promasio topic i pisao na ABA :D

kad si vec vrli prorok, mogao si da predvidis da cu bit` brzi :)

elem, mogle su sudije i da svirnu faul za kraljeve u poslednjem napadu za izjednacenje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...