Jump to content
IGNORED

Kraljevi i ostali naši u NBA


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Nisu zasluzili da im se svirne faul. Opet gomila gluposti, pa onda nesto juris, stizes..... 

Bjelica rekord karijere, i to bez ijednog slobodnog bacanja. Da je mogao da igra Holms dobili bi ove, ovako Vucevic se igrao pod kosevima.

Link to comment
5 hours ago, goofs said:

Begli+Fox pripisali jos jednu recku u L koloni

Veci problem je trenutno teska promaja zbog neigranja Holmsa, tako da se basketa ni krivi ni duzni naigrase Pauel I Kleber. 

Hilda zbog svojih gluposti saigraci napusavaju za vreme utakmice, publika mu zvizdi, tesko rasulo... cini se da bi pre njega sad trejdovali, nego misteriozno povredjenog Bogdana kome se nesto I ne vraca na teren..

Link to comment
6 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Veci problem je trenutno teska promaja zbog neigranja Holmsa, tako da se basketa ni krivi ni duzni naigrase Pauel I Kleber. 

Hilda zbog svojih gluposti saigraci napusavaju za vreme utakmice, publika mu zvizdi, tesko rasulo... cini se da bi pre njega sad trejdovali, nego misteriozno povredjenog Bogdana kome se nesto I ne vraca na teren..

ma da

pa pisali (pisao :fantom:) smo to i ovde, dilema je postojala dok ovaj nije potpisao ugovor, posle toga se raspao

retko nezahvalan igrac, pogotovo za ovako koncipirane kingse

 

dakle to je to sto se tice bogdana?

i kakav je plan?

ocel menjati sta?

neko dati otkaz?

 

 

a sto je najgore (mada sam jbg prilicno subjektivan, a i kingse sam gledao ubeljivo najvise u ligi) sve imam osecaj kad bi "prelomili" da bi bez problema mogli u 8 i da su kvalitetom tu iza ovih 5-6 na zapadu

i takvih prilika je bilo nekoliko (npr ono protiv hjustona kad je i bjelica slicno izjavio) ali kurcina

 

doduse i povrede ih jebu pa rasturaju

Link to comment

Ja sam isto imao taj osecaj pred pocetak sezone, video sam ih u plejofu. Sustinski ovo je ista ekipa od prosle godine, pojacana dubinom na svakoj poziciji, i sa boljim centrom. A rezultati su, pa losiji.

 

Badi je ozbiljan problem. Od 4 igraca kojima sleduje novi ugovor, dali su pare najgorem. Ok, mozda je Begli gori, ali je klinac pa je zato kao potencijal.

Link to comment

Problem sa Badijem je nastao kada se pojavio Volton i krenuo da forsira sporiju i organizovaniju kosarku umesto jurcanja i sutiranja... Badi je prosle sezone mozda bio i najbolji kod Kingsa, jer je radio ono sto najbolje ume, da trci i sutira do iznemoglosti, a lopte su upadale..U tom sistemu on je uspeo da sakrije sve svoje slabosti, pre svega odbranu, jer se samo jurcalo tamo amo, onda i vodjenje lopte, kao i pas, jer nije ni imao potrebe za tim.. sad kad se pokusava da se igra kao malo smislenije i sporije, sve falinke su mu izasle na videlo. Imao je srece, naplata sledeceg ugovora mu je dosla u pravo vreme, sad ga nikad ne bi dobio, bar ne onakav.. 

Da su svi zdravi, i da svako radi ONO STO UME, imaju potencijal za to 7-8 mesto, a ovako je tezak raspad. Tanka je ta linija.. Eto Memfis je najbolji primer sto se tice te linije, igraju ga sad odlicno, i voleo bih da ih vidim u po.

Link to comment

sad vidim, obojici istice ugovor ove godine

ok, to definitivno znaci da je ova sezona pustena niz vodu

plus su se odrekli i jedine zamene na 3 sto samo potvrdjuje ovo gore

 

 

da li je mozda i pravljenje mesta za bogdanov ugovor?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...