Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Ala je udrobio, da je nastavio još pola strane stigao bi do "Pada Kabale" i reptilijanaca. 

 

Izgleda su Srkijeve ćuške ostavile trajne posljedice. 

Link to comment

Ne verujem da su cuske, samo su svi u denialu jer su hteli najbolje i kako ovo zaboga da se desi... Pa onda sevaju razne projekcije i teorije zavere

 

Neverovatna kratkovidost

Edited by Tsai
Link to comment
21 hours ago, Jumanji said:

Ko tvrdi da je zbog love ovo organizivao niti ga poznaje, niti kapira sta je vrhunski sportista, niti prati sport na kraju.

On zivi profesionalni tenis, decenijama i mesecima i sad negde zatvoren odjednom.

Ovde lupali u serpe, jer hteli psiho da ih pusti napolje vikendom (ispostavilo se ipak zbog karantina), a kako je njemu bilo? Ok boli vas uvo, samo malo razmislite.

 

Tenis mu sve jbg i Srbija. Ovi drugo mu je greska, jer mu se mnogo puta obilo o glavu, ali prosto to je jace od njega, to je on. Turnir je oragnizovao iz apsolutno najboljih namera i velikog entuuijazma, zeleo da nesto da svom gradu pre svega. Bila pauza, Srbija pustila sve, "oslabio virus, zarazenih sve manje", svi se zezamo, druzimo, ludilo, organizacija vrhunska, a i igra se neki tenis. A prica oko love ovde nema nikakvu ulogu. Koliko samo zaradjuje na dnevnom nivou, ovo je smesno, plus je trebalo namiriti ko zna koga sve, bice dobro ako ne bude u minusu.. Cuj trebaju mu sponzori emoji849.png

 

E sad da se zaigrao malo vise, jeste i malo previse. Neko ga je pogresno savetovao, no te pausale ocene verovao Vucucu...da li vi stvarno mislite da se on bavi Vucucem? I Nestor koji lupeta i serenda kako zine, bas se on cuo sa Novakom, ne tvrdim da nije, ali s obzitom na to o kakvim bajkama i budalastinama prica svaki put, cisto sumnjam.. U svakom slucaju, pored toga sto je pogresno savetovan, sto je verovao, a vec pored svog liberalnog stava u vezi virusa i oslanjanja na alteranativu, pogresnu i racunicu izveo. Najvise mu zameram ono partijanje i guzvanje sa klincima na terenu. Ali kako drugacije, kada mnogi zele da se slikaju, popricaju, dobiju autogram...

E sad mora da istrpi sve.

 

Naravno igrace niko nije terao na silu da dodju, a bogami ni navijace, kao ni Hrvate sve da dozvole, pa sad kukaju o propaloj turistickoj sezini. Jeste sve veverice, a lukavi i pokvareni Novak ih nasankao. How yes no.

 

Mora da shvati da ga mnogi ljudi ne vole, sa razlogom ili bez, mene mnogo to ne zanima, jer kada vidim sta se pise, kako spinuje godinama, koliko besmislenig animoziteta prema njemu postoji, ne mogu da se otmem utisku da zato psiho i vlada, to ovde, a preko, jbg zna se ko je tamo tata za njih.

 

Proci ce i ovo, samo da svi izadju zdravatveno sto bolje, sa skoro eto pa nikakvim posledicama i sve pet.

Dizace tek on prasinu po svemu sudeci jer je uvek pricao i previse za moj ukus (to govorim samo o konferencijama za stampu posle meceva kada uvek morao da kaze sta misli, za razliku od drugi koji nemaju nikakav stav i cute), a vec o ovim mambo-dzambo pricama... emoji43.png

 

I kad vec postavljate svasta, malo detalja iz Jutarnjeg

 

https://twitter.com/tumcarayol/status/1275348615117012992?s=19

 

 

 

 

Djoković beše jedini sportista na svetu, ili su ostali navučeni na ono drugo belo,a on na beli sport samo :D Ma da Djoković se ispovraća kad vidi svoj izvod iz banke, prosto mu bude glupo,ništa ta familija ne radi zbog para nego zbog nas.Ja prosto ne verujem da postoje ljudi koji su progutali priču Djokovića starijeg da je on ogranak svete loze Nemanjića.Kao vruhnski sportista on treba samo o soprtu i da govori, ali Srbija sportisti pričaju o pandemijama, mafijaške pevaljke o policijkim akcijama. 

 

Mogao je da ostane vrhunski sportista, odabrao je Balkan Info i Deretića, aj pogadjaj po čemu će da ostane zapamćen u svetu? 

 

Nadam se da će da bude doček ispred skupštine kad izadje iz karantina. 

  • +1 1
Link to comment

ne može on to, ima poremećaj da mora da se svakome dopadne, da je hteo da odigra ulogu negativca imao bi daleko veću podršku i poštovanje u svetu tenisa :happy:

- a viško se preporučuje za posao pr fondacije novax, svestan da kada se djokovid povuče za godinu ili dve, interes za tenis kod nas ima da opadne na 10% današnjeg, da se sk više neće isplatiti da kupuje prava na masterse i gs, da će njemu i lažnom višku prestati da kaplje lova od prekovremenog i noćnog rada, da više neće videti london, te da će morati da pristane na kresanje plate ako ne želi otkaz, jer on jeste sexpert za tenis ali fudbal može da komentariše bilo ko

Link to comment

Ne znam po čemu bi on trebao imati ulogu negativca, valjda samo zato šta je iz Srbije. Mo meni trebao je samo kulirati kroz karijeru, ponašati se prirodno.

Link to comment

 

 

Djoković beše jedini sportista na svetu, ili su ostali navučeni na ono drugo belo,a on na beli sport samo [emoji3] Ma da Djoković se ispovraća kad vidi svoj izvod iz banke, prosto mu bude glupo,ništa ta familija ne radi zbog para nego zbog nas.Ja prosto ne verujem da postoje ljudi koji su progutali priču Djokovića starijeg da je on ogranak svete loze Nemanjića.Kao vruhnski sportista on treba samo o soprtu i da govori, ali Srbija sportisti pričaju o pandemijama, mafijaške pevaljke o policijkim akcijama.   

Mogao je da ostane vrhunski sportista, odabrao je Balkan Info i Deretića, aj pogadjaj po čemu će da ostane zapamćen u svetu? 

 

Nadam se da će da bude doček ispred skupštine kad izadje iz karantina. 

 

 

Uz svo duzno postovanje, ovo su takve gluposti, da mi ne pada na pamet da uazim u raspravu, ali posto si me citirao...

 

Najveci problem ovih foruma, drustvenih mreza i sl. je odsustvo normalne diskusije sa neistomisljenicima. Sve kipi od ironije, vredjanja, ucitavanja, spinovanja, cinizma, spustanja, a bogami i nerazumevanja procitanog.

 

Sva sreca pa nisam jedina koja veruje da mu novac, u ovom slucaju, nije primaran bio, mozda sam naivna, mozda glupa (nesto ti u tom smeru provejava post, jer pominjes da verujem u neke budalastine oko loze Nemanjica ... kakva bljuvotina od ucitavanja), mozda zaspleljena (iako nikada to nisam bila cak ni kao klinka kada sam odlazila na Zvezdine utakmice), vec verujem da je sasvim iskreno i iz najboljih pobuda usao u ovu pricu.

 

 

No, turnir je jedno, cak i sa publikom (za nekoliko ekipa koje su bile na mecevima, svi su i dalje bez simptoma), ali veliki problem jeste napravio sa partijanjima, basketima, druzenjima van meceva.

Zasto je to uradio, bez obzira na stavove koje ima i alternativama kojima se bavi (a zahvaljujuci njima je i doveo svoje telo i um do savrsenstva), zasto je pokazo nepostovanje i ignorisanje prema virusu koji svet nije prokljuvio do kraja i koji nikada nije otisao iz Srbije, samo on zna. Teska nepromisljenost i budalastina i sad placa debelo i ko zna sta ce biti do kraja (sreca pa su recimo Duci i Milojevic negativni).

 

 

To ga naravno ne abolira od odgovornosti, ali ne moze biti jedini krivac, niti nositi sam taj krst.

I nemam problem da svako iznosi svoja misljenja, a na meni je da ih prihvatim ili ne. Veci prezir osecam prema ljudima koji su slabi, povodljivi i u sve veruju, ali to odsustvo kriticke svesti u nas je neko drugo pitanje.

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...