Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Peter Fan said:

A Kellyanne & George - to, nista? 

 

A znas da sam pomislio da i njih ih stavim, a onda rekoh 'neka, nema potrebe, onom ko vidi sumu nece trebati da se crta svako drvo, a ko vidi samo drvece svejedno je koliko sam drveca nacrtao, svakako nece videti sumu'.

 

 

Link to comment
10 hours ago, Tsai said:

 

U četvrtak dušo

valjda danas novak drzi konferenciju posto dobije rezultate.

krajnje je vreme da se stavi na pravu strane i da se najebe ne milosne majke vucicu, nego mamice u pichkicu... idiot vucic pusta srbiju napolje, lazira rezultate da bi dobio svojih 90% skupstine. novak se uzasno naivno poneo verujuci govnima. zato je sad poliven govnima

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Jeste, do Vučića je :rolleyes:

pa jeste do vucica. mislis da je neko bez njegovog znanja mogao da pusti publiku na fudbal i adria tour? 

novak je jeste ispao budala sto je legao na tu pricu. 

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

novak je jeste ispao budala sto je legao na tu pricu. 

 

Suština.

Ako nije imao dovoljno mozga da sam sagleda situaciju, nego je verovao Vučiću i njegovom kriznom štabu, onda je veća budala i bezmozgović nego što sam mislio.

 

Moje mišljenje je da nije tolika budala, nego je zinulo dupe za novcem sponzora i želja da prvi u Jevropi (svetu) organizuje turnir posle lockdown-a. Sad neka kusa svoju glupost, nije mi ga žao ni malo, žao mi je ljudi koji su zbog njegovih (Srđanovih?) ideja fasovali virus.

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

 

Suština.

Ako nije imao dovoljno mozga da sam sagleda situaciju, nego je verovao Vučiću i njegovom kriznom štabu, onda je veća budala i bezmozgović nego što sam mislio.

 

Moje mišljenje je da nije tolika budala, nego je zinulo dupe za novcem sponzora i želja da prvi u Jevropi (svetu) organizuje turnir posle lockdown-a. Sad neka kusa svoju glupost, nije mi ga žao ni malo, žao mi je ljudi koji su zbog njegovih (Srđanovih?) ideja fasovali virus.

nista ne sporim :)

Link to comment
19 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Suština.

Ako nije imao dovoljno mozga da sam sagleda situaciju, nego je verovao Vučiću i njegovom kriznom štabu, onda je veća budala i bezmozgović nego što sam mislio.

 

Moje mišljenje je da nije tolika budala, nego je zinulo dupe za novcem sponzora i želja da prvi u Jevropi (svetu) organizuje turnir posle lockdown-a. Sad neka kusa svoju glupost, nije mi ga žao ni malo, žao mi je ljudi koji su zbog njegovih (Srđanovih?) ideja fasovali virus.

jebena suština

Link to comment

“Jutros sam se čuo sa Novakom, on dolazi u Srbiju. Interesovao se kako može da dođe i oduševilo ga je što samo treba test da ima jer se strašno plašio karantina jer hoće da trenira. Kupio je kartu, ali nema aviona. U Španiji je, u Marbelji, nema nikakve transportne veze da se prebaci. On pita: "Kakva će biti politika prema poslovnim ljudima, da li sam ja poslovan čovek?", a ja mu kažem ti nisi poslovni čovek - ti si poslovni car. Mislim da bi za njega država mogla da napravi izuzetak. Ne treba biti slep, on je čovek mlad, zdrav, bez ikakvog rizika i virus je već nestao.“ Rekao sam mu da izvadi test, kazao je Nestorović u emisiji "Fokus" na B92.


Čisto da se i ovaj ne zaboravi.

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, ObiW said:

a zena ti ima master diplomu.

Brt, ovo moje kolege iz Bangladesha tolerishu samo i jedino kad se radi o doktorkama (lekarkama).

Kakvu ona ima master diplomu i sa koje 'institucije'? 

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

 

Suština.

Ako nije imao dovoljno mozga da sam sagleda situaciju, nego je verovao Vučiću i njegovom kriznom štabu, onda je veća budala i bezmozgović nego što sam mislio.

 

Moje mišljenje je da nije tolika budala, nego je zinulo dupe za novcem sponzora i želja da prvi u Jevropi (svetu) organizuje turnir posle lockdown-a. Sad neka kusa svoju glupost, nije mi ga žao ni malo, žao mi je ljudi koji su zbog njegovih (Srđanovih?) ideja fasovali virus.

 

Sumnjam da je motiv bio novac, verujem da mu je pre svega bilo do takmičenja i vraćanja u formu. Ne zaboravite sportski aspekat, čovek nije izgubio meč u sezoni, verovatno je želeo da se što pre vrati u takmičarku formu. Što se para tiče, turnir je, koliko priča brat Đolo a i on kod Ivanovića, bio humanitarnog karaktera.

 

Sa druge strane, ovo je bez dileme najveći blam njegove dosadašnje karijere, i zaslužio je svaki kritiku koja će ga stići. Fasciniran sam činjenicom da nije bilo nikoga u okruženju da mu kaže "hey buraz nije to još gotovo, ajde sačekaj još malo..", a i sami njegovi odgovori na ovakva pitanja "ne razume zapad, nije to kod nas bilo tako strašno" - bukvalno kao sns bot - su mi najgori od svega. 

Žestoka blamaža, i ako ima malo obraza podneće ostavku na mesto predsednika sindikata igrača ili kako mu se već zove funkcija. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...