Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

na celoj planeti se sport sa publikom igra samo kod Lukašenka i kod Vučićevih Kokeza, Terzića i Vazura. i u to elitno društvanjce se uspeo ugurati i Nolo. 

Ako to nije pokazatelj koliki je on debil onda ne znam šta jeste. A na ppp se komentariše eto možda se malo preigrao ali nije to baš tako, ima tu i toga što njega drugi mrze, a i drugi igrači su sami došli...jel to neki sarkazam koji meni promiče ili šta? :D

 

čuš oće da ostane u formi i živi sport :lolol:

 

 

Link to comment
Dobro, to je Jumanji. Ona nije racionalna kad je Djoković u pitanju.
Moraces da prestanes da me prozivas, jbg glupo ti to. Niti moras da se slazes sa mnom, niti da vidis stvari kao ja, ali ovo konstantno pominjanje kad god nesto pisem o Novaku bas je bzvz.

Ne zanima mene mnogo sta vi mislite o Djokovicu, to je valjda odavno jasno. A to sto mislite da svet treba da se vrti po vasim moralnim nacelima i shvatanjima, jbg, ne ide to bas tako.
Link to comment

A kako je ona ekipa sa Sportkluba?  Visko, Govedarica, ona voditeljka, jel Marija. Ni oni nisu davali primer nosenjem maski, a bili su u bliskom kontaktu sasvim teniserima.

Link to comment
11 minutes ago, Tsai said:

Bojim se da mu ovo nece zaboraviti jako dugo, i da ce uticati na dalji tok karijere 

sad ce se publika okrenuti protiv njega i napadace ga strucnjaci po socijalnim mrezama 

Link to comment
8 minutes ago, Jumanji said:

Moraces da prestanes da me prozivas, jbg glupo ti to. Niti moras da se slazes sa mnom, niti da vidis stvari kao ja, ali ovo konstantno pominjanje kad god nesto pisem o Novaku bas je bzvz.

Ne zanima mene mnogo sta vi mislite o Djokovicu, to je valjda odavno jasno. A to sto mislite da svet treba da se vrti po vasim moralnim nacelima i shvatanjima, jbg, ne ide to bas tako.

 

Jbt ja znam napamet svaki njegov qf-f GS mec od 2007. do danas pa to nije razlog da objektivno kazem da mi se cini da je ispao uzasno neodgovoran 

Link to comment
5 minutes ago, Ros said:

sad ce se publika okrenuti protiv njega i napadace ga strucnjaci po socijalnim mrezama 

 

Ne nego ce ga sponzori napustiti i bice stani pani

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

Ne nego ce ga sponzori napustiti i bice stani pani

Ne mogu, valjda, da ga tek tako otkace? Postoje tu neki ugovori.

Doduse, mozda  imaju one klauzule koje ih stite od neodgovornog sportiste. Ranije su to bili kockarski dugovi, kurve i droga, a Novak ce da dospe na crnu listu zbog virusa. Zivote!

Link to comment
9 minutes ago, gone fishing said:

veći udarac za njega će biti ako sponzori raskinu ugovore sa njim, pa bude primoran da nastupa u opremi jumka iz vranja do kraja karijere :happy:

 

Jumko ceka 21.gs!! :lolol:

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...