Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Posle 8 set lopti, konačno. 
Uh, ljut je Nole na publiku.
 
 
A Cicipas se samo smeška. Ko god da mu sutra dođe, on ga čeka odmoran.
Ma jok. Kljako se nije umorio ništa prethodnih dana
Link to comment

Totalno lud čovek.

 

Baš mi je nekako žao Monfisa. Igrao je sjajno, uništio je Novaka u prvom setu, sigurno je u jednom momentu video sebe kako pobeđuje i onda se pojavio monstum Novak. Mentalna gromada.

Link to comment

I opet Gael potvrdio svoj teniski lajf moto, obdaren je neverovatnim fizickim predispozicijama, i samim tim sto je profesionalac, paradoks je da je najnespremniji fizicki na turu. I tako celu karijeru. Steta.
Bravo Noksi.

Link to comment



Totalno lud čovek.
 
Baš mi je nekako žao Monfisa. Igrao je sjajno, uništio je Novaka u prvom setu, sigurno je u jednom momentu video sebe kako pobeđuje i onda se pojavio monstum Novak. Mentalna gromada.


Meni nije, naceo ga (da ne kazem umorio, ajd [emoji38] ) Filip u Marseju i Roterdamu a Novak evo dokrajcio. Jeste simpa ali dosadio mi folirant već. Đoknulo ga je fino :fantom:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

treći set je nebitan, Monfils je izgubio posle svojih meč lopti,  tad je završio meč i statirao do kraja. malo ga je još pogurao ballboy kad  ga je prekinuo između 1. i 2. servisa na Novakovoj set lopti

Link to comment
14 minutes ago, Arkadija said:

Totalno lud čovek.

 

Baš mi je nekako žao Monfisa. Igrao je sjajno, uništio je Novaka u prvom setu, sigurno je u jednom momentu video sebe kako pobeđuje i onda se pojavio monstum Novak. Mentalna gromada.

+10000000

 

jedan daniel taro ima pobedu protiv novaka 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...