Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Kljako kljakav, a Monfils u fazonu "niko nije Gaela pobedio 17 puta za redom"
Zanimljivo da ga zoves kljako, ja Mareja zovem kljakavi ceo zivot, ono kad se vucara po terenu ko prebijena macka...pravi kljakavko.

Previse nervozan usao u mec, bespotrebno. Odlican je Monfa, verovatno igra najbolji tenis, ali to ne bi trebala da mu bude neka prepreka. Nervira se i oko publike, trosi energiju bzvz.
Samo servis da se pojavi, a stace greske.
Link to comment
Što misliš da ga publika netvira. Ovde ga baš vole i na prethodnim mečevima je imao veliku podršku.

Imam slusalice, mnogo jace odobravaju poteze i poene Francuza, i to se lepo videlo kada su histerisano neki reagovali ocekujuci Gaelov poen, a Novak ga na kraju izvukao, kako je besno dreknuo prema toj grupi.

Nista dramaticno, prosto je prenervozan i sve mu smeta. Klasika.

Samo treba da se sredi.

 

Link to comment
Čujem, ali nisu nešto bezobrazni. Tamo ima puno Francuza koji rade, očigledno više od naših.

Ok, kazem bila ta situacija na koju je besno odreagovao bas. Da je usao manje nervozan u mec, da Monfa ne igra ovako dobro, ne bi ni on reagovao na njih. O tome sam pisala ne bi ga taklo toliko. 

 

 

 

Link to comment

Monfis igra kao nikada u životu. 

Što se Novaka tiče, ja sam shvatila da je ovo priprema za dva mastersa u Americi, da ne ponovi prošlogodišnju grešku, kada je tamo otišao , a da 40 dana nije pipnuo reket, pa se prilično obrukao.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...