Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

56 minutes ago, Ros said:

tacno tako. novak je dovoljno cetvrtfinale. brani samo 45 poena, a rafa brani 360. ulaze u turnir sa +685 za novaka

 

ako su ti ove cifre tačne, onda bi u slučaju da Novak ispadne odmah, a Rafa uzme turnir, imali isti broj bodova? Je li se to ikad desilo? :blink:

 

(Novakova razlika 685 - 45 = 640, Rafina zarada u odnosu na Novaka 1000 za titulu - 360 od prošle godine = 640)

 

Mislim, jasno je da se to neće desiti, čakštaviše & dapače, predviđam Kljakoovu™ titulu, ali ovo bi stvarno bilo interesantno vidjeti...

Link to comment
23 minutes ago, Pantelija jr said:

 

ako su ti ove cifre tačne, onda bi u slučaju da Novak ispadne odmah, a Rafa uzme turnir, imali isti broj bodova? Je li se to ikad desilo? :blink:

 

(Novakova razlika 685 - 45 = 640, Rafina zarada u odnosu na Novaka 1000 za titulu - 360 od prošle godine = 640)

 

Mislim, jasno je da se to neće desiti, čakštaviše & dapače, predviđam Kljakoovu™ titulu, ali ovo bi stvarno bilo interesantno vidjeti...

oni ce uci u turnir sa:

 

novak 10175

rafa 9490

 

vec sam skinuo bodove od prosle sezone. nema te matematike koja ih posle iw svodi na isti broj poena. ali kako su prilicno blizu, ko zna... mozda se ove sezone i to desi

Link to comment

Sećam se da se to desilo Novaku kad se probijao. Kad je trebao prvi put da uđe u top 5 ili top 10 tako nešto... imao je isti broj bodova kao Robredo čini mi se. Mislim da je prvi sledeći kriterijum broj osvojenih bodova na slemovima.

Link to comment

Nadal ga je najebo kad krenu da otkazuju sljaku po Evropi

 

S druge strane, vec vidim kukanje kako je N nepravedno oborio rekord no1, jer se pola turnira nije ni igralo itditd

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...