Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

3 minutes ago, Mos said:

Sta kaze Karlajl, umrla kosarka na postu. I dva puta zaredom posalje Smitha na Jokica na kraju bez double teama.

kako sezona odmice, sve vise ce ga udvajati...usporen pocetak je mozda deo ingeniozne taktike kojoj debeli pribegava ne bi li zavarao protivnike :)

Link to comment

Odlican igrac, ali jako iritantan postaje Doncic, zasticen kao beli medved, a skace na sve i svasta da se buni, iako nema veze sa zivotom..

Link to comment

ne postaje sad, uvek je Luka bio pomalo razmaženi klinac, što je i normalno s obzirom na to kako mu ide karijera

 

sve su to još uvek dečije bolesti, trebalo bi vremenom da se smiri, kao Federer  :sleep:

Link to comment

Napravise citav onaj pre game hype oko Doncica na ESPN-u pred utakmicu, cak su ukljucili i  onog  mucenika sa first take-a sto laprda na tv-u svakog dana  ali  slaninar im na kraju  sjeba zabavu.

Edited by Micko8
Link to comment

ovi oklahomcani se bas ne sale

sve mislim stace u nekom momentu, a oni izgleda tek hvataju zalet

ajde sto je ovih +21 drugi najveci poraz raketa u sezoni, vec su ih i ostavili na minimalnom broju poena svega 92 :hail:

samo jos protiv denvera su ubacili manje od 100

pol jos nije propustio utakmicu, galinari svega 6

 

meni su oni ubedljivo najvece iznenadjenje sezone

delovali su mi da imaju ok petorku i krs klupu i da ce se raspasti kad krenu povrede i zavrsiti pri dnu zapada

medjutim ni blizu toga

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...