Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

4 hours ago, Apollo Creed said:

Dedmon, Bradley, Plamli i Okafor na 5.

Genijalno.:smiley_hail:

kao veliki Thon Maker truther, moram reći da mi se gadi sve ovo što se dešava :dry:

doduše, Grantara u Pistons >>> Grant u Nuggets, predviđam mu ozbiljan protagonizam, top 50 fantasy igrač u '21

Link to comment

Heat: In a solid piece of shopping, Miami got combo forward Moe Harkless for just the biannual exception of $3.6 million. BORD$ rated him as a $5.5 million value, and he fills a position of need for the Heat.

This, however, serves as a pretty strong indication that Jae Crowder isn’t coming back, as Harkless likely fills the same role

 

Crowder bi mogao dobiti ozbiljne pare  sa ovakvim marketom za F i onakvim PO iza sebe.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Let’s look at Grant’s 19-game playoff numbers:
11.6/3.3/1.3 in 34.4 mpg.
40.6% fg% and 32.6% 3PT%.
PER of 9.0 and WS/48 of .033!

 

JaMychal Green 13 game playoff numbers:
6.1/3.8/0.5 in 17.1 mpg, about half of Grant’s minutes
56.4% FG% and 43.5% 3PT%.
PER of 13.7 and WS/48 of .146.

 

Al' i dalje im treba neko da čuva trojke

 

Edited by napadaj
Link to comment

Green je Plumleejeva i/ili MIlsapova zamena, ne Grantova.

 

Nisam siguran da uopste treba da jure igraca na 3 sada, obzirom na to kakav je market i obzirom na to da se Barton vraca i da se MPJ razvija, bolje dovesti jos jedno solidno teleso ispod kosa nego preplatiti Crowdera (kojeg izuzetno cenim btw).

 

Osim ako nekako naprave mesta za Haywarda.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Ma znam, zato i kačim samo ofanzivne brojke. Uostalom, Grent je igrao na 4 dosta, tu se preklapaju.

 

Nema šanse da oni dovedu Haywarda, nisu prolupali. Njega će Niksi ili tako neko.

Edited by napadaj
Link to comment
27 minutes ago, napadaj said:

Nema šanse da oni dovedu Haywarda, nisu prolupali. Njega će Niksi ili tako neko.

pa kako je odbio 34 milke po sezoni, tesko da je to uradio a da nije imao uveravanje od buduceg tima da ce dobiti slican kes...Atlanta mislim da vise nema prostora za njegov potpis, osim mozda neki sulud sign n trade

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...