Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Divac zna kako mu gazda razmišlja i kod draftovanja je išao linijom manjeg otpora. Njemu je primarni interes očuvanje GM pozicije. Draftovanje Dončića bi značilo novu rekonstrukciju tima, a za to izgleda nije imao podršku vlasnika, a eventualni fejl tog projekta bi verovano značio kraj GM karijere. Draftuješ Bagleya i zabodeš novi ugovor, to je cela mudrost.

Link to comment
14 minutes ago, ToniAdams said:

Jedino momenat kad venger bira frensisa džefersa mesto zlatana može donekle da se poredi sa zajebom sa lukom.

Bowie -> MJ (Portland - Čikago)

 

Milim, ako Luka ne bude kao MJ, ovo je najepskiji promašaj ikada, bez diskusije...

Link to comment
22 hours ago, arheolog1981 said:

Ma da, nivo kupa Lilijane Ronketi... dečko celu sezonu igra na tom nivou o čemu vi. Epski zajeb i Sakramenta i Finiksa, da ne bude samo Divac da je pglu. Nikad ne gledam onog idiota Skipa Bejlisa al sinoć pogledam jer Šenon svršava na Luku... a ova mentolčina kontrira kao a koliki mu je procenat za tri. Lepo rekao Barkli šta bi mu uradio da umire od neizlečive bolesti :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

aman jbt

 

bilo bi lepo za promenu procitati ono na sta se odgovara

 

doncic igra fenomenalnu sezonu

nego je protiv gsw oborio jos jedan u nizu rekorda

svaka cast

samo sam napisao da tu utakmicu treba staviti u kontekst u kom je protivnik evrokup nivoa

jer gsw u onom satavu to jeste

 

neko se nadovezao da je is ledeci protivnik evrokup nivoa (klivlend)

nije jbg, jeste losa ekipa, ali gsw u trenutnom sastavu je zaista nesto specificno za nba okvire

bez preterivanja ja ne pamtim slabiju ekipu igracki (naravno da su za to razlog mnogoborojne povrede)

 

 

a naravno da su se kingsi zajebali

sve i da bagli eksplodira ne znam ni ja kako, nije ni prineti doncicu

samo mi nije jasno zasto se iskljucivo kingsi potenciraju kao neko ko se zajebao, kad su se zajebale jos dve ekipe

toboze one su iamle svoje razloge da se zajebu

pa jbg, tako gledano i kingsi imaju opravdanje

 

inace bagliju produzena pauza do posle turneje po istoku

posle toga opet pregledi

 

smailagic je poceo trenirati i ocekuju da pocne igrati u g ligi

u ovim okolnostima nije mi bas jasno zasto bi ga tamo gurali, ali ajde videcemo

Link to comment
3 hours ago, radisa said:

Bowie -> MJ (Portland - Čikago)

 

Milim, ako Luka ne bude kao MJ, ovo je najepskiji promašaj ikada, bez diskusije...

naravno da je dejvid>>>>majkl

ko to dovodi u pitanje?

+ nije pedofil

:fantom:

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

aman jbt

 

bilo bi lepo za promenu procitati ono na sta se odgovara

 

doncic igra fenomenalnu sezonu

nego je protiv gsw oborio jos jedan u nizu rekorda

svaka cast

samo sam napisao da tu utakmicu treba staviti u kontekst u kom je protivnik evrokup nivoa

jer gsw u onom satavu to jeste

 

neko se nadovezao da je is ledeci protivnik evrokup nivoa (klivlend)

nije jbg, 

 

 

a naravno da su se kingsi zajebali

sve i da bagli eksplodira ne znam ni ja kako, nije ni prineti doncicu

samo mi nije jasno zasto se iskljucivo kingsi potenciraju kao neko ko se zajebao, kad su se zajebale jos dve ekipe

toboze one su iamle svoje razloge da se zajebu

pa jbg, tako gledano i kingsi imaju opravdanje

 

 

 

jesu se mozda i druge dve ekipe zajebale, ali oni su bar uzeli igrace koji imaju potencijal da budu ozbiljni aseti, mnogo ozbiljniji nego bagli.

 

slicno kao sa famoznim draftom 84, gde niko ne prica o tome da se hjuston zajebao, jer su ipak uzeli jednog od najboljih centara ikada.

Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

bice bagli posle luke najbolji igrac te generacije :fantom:

 

ali taj draft 84

sunce ti jebem kakva berba :hail:

Pa i draft 78 i opet nesretni Portland bira na prvom piku neku budalu i prolazi im  Bird... No dobro, Bird je bio tek 5, pa da im oprostiš...

 

 

Link to comment

Ima zajeba na svakom draftu. Stvar je u tome sto je Luka u startu bio jedan od najsigurnijih(ako ne i najsigurniji) pikova od Lebrona na ovamo, ali su pojedinci izabrali da izmisljaju toplu vodu. 

Link to comment
29 minutes ago, radisa said:

Pa i draft 78 i opet nesretni Portland bira na prvom piku neku budalu i prolazi im  Bird... No dobro, Bird je bio tek 5, pa da im oprostiš...

 

 


Portland ima 3/3 sa Odenom umesto Duranta.

Link to comment
30 minutes ago, Joe D said:

Ima zajeba na svakom draftu. Stvar je u tome sto je Luka u startu bio jedan od najsigurnijih(ako ne i najsigurniji) pikova od Lebrona na ovamo, ali su pojedinci izabrali da izmisljaju toplu vodu. 

nije se dokazao protiv north new mexica.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...