Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

I oterase Nagetsi ovo u game7. Dzamal jos jednom stigao do 50 poena uz nerealne procente suta. U istoriji samo 11 puta se desilo da se tim vrati iz 1-3 deficita i pobedi u seriji. Ne znam za vas ali rekao bih da Denver postaje blagi favorit.

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Ne znam za vas ali rekao bih da Denver postaje blagi favorit.

Izvukoshe se iz rupe, glupo bi bilo da sad izgube. #realno - isto im je - ima LAC da ih opere bez da trepne.

Link to comment
On 17.8.2020. at 19:43, Mos said:

Mislim da je krajnje vreme da Marej pokaže nešto više u ovoj seriji i da dobije malo veći recognition u medijima.

 

Check. Prolazi Juta ali nije mnogo bitno svakako zbog Klipersa u sledecem kolu.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

 

Check. Prolazi Juta ali nije mnogo bitno svakako zbog Klipersa u sledecem kolu.

što? misiš da nemaju šanse protiv lac

Link to comment

Doncici su izvukli 6 utakmica, svakako nije nezamislio da jedna od ove dve ekipe uradi isto. Nije da su nesto defanzivno slabiji, iako ociledno nisu dobri ni jedni ni drugi. 

Link to comment
40 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

što? misiš da nemaju šanse protiv lac

 

Ne vidim ko moze da dobije Kliperse ako su na okupu i zdravi. Sve imaju pokriveno, najboljeg igraca koji je vec osvajao, trenera koji ume™, niskog i visokog prljavog, ludaka koji moze sa klupe da stavi svakome 30+ poena, good enough centar, a tu je i PG. :D Ni Mičel, ni Marej neće moći da izvode ovo ludilo svako utakmicu. Mislim, nikad ne znaš u NBA, povredi se Kawhi i sve se menja u trenutku, ali ovako na papiru je nerealan upset. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...