Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Jokicu valja zabraniti dolaske u Srbiju preko leta :D

Do ne skine 10ak kg sala, tesko da ce moci da ima bilo kakav doprinos u odbrani...upitno je i koliku minutazu ce moci da gura

Link to comment
7 hours ago, Joe D said:

Nije jos Denver u tolikom kurcu da treba da ih spasava klinac koji je odigrao 2 utakmice na koledzu u zivotu pre dve godine. Trebace njemu vremena. 

istina

samo, sto pre pocne da igra, pre ce da nauci... on dve godine nije igrao kosarku. nece biti deciding factor sigurno, ali ako sada pocne, do playoffa moze biti upotrebljiv. na stranu regularna sezona, ali kada dodje playoff, trebace Murrayu i Debelom treci da povuce, a videli smo kako izgleda kada je treci Barton...

 

doduse, ako Malone nastavi sa ovom filozofijom "we need to play defense and slow pace" imace Denver gomilu problema i pre playoffa...

Link to comment

Steph 3 meseca van terena...
Operisan

Rose lepo igra
Pitanje je sta ce DET uraditi i dokle dogurati, ali je lepo videti ga da pruza ovakve partije

Oladipo se mozda vrati uskoro.
Poceo je redovno da ucestvuje u 5 na 5 treninzima

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

gledao sam lal- dal.

kakve partije le brona i luke ( kako sam se zajebao za luku. teski nemac pojma sam ispao). mali je neuhvatljiv. prodor, sut, pas- sve vrhunski

porzingisa naravno nigde nema kad se lomi utakmica. pravi igrac za nyn. dejvis bio dobar, resavao njihove visoke. 

 

Link to comment
57 minutes ago, 1n54jd3r said:

Kingsi se vozdigli pobedom nad Jutom

 

Uz gomilu gluposti naravno , i igraca i Voltona, ali ajd sad da ne cepidlacimo :D Za pocetak voljni momenat je bio dobar..

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...