Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

dovoljno je da zabodu top 3. sto sledeceg drafta tice, prerano je, vrlo cesto pricaju da je draft bulja pa uvek iskoci neko. gledao sam zavrsnicu srednjokolskog prvenstva amerike i ima zanimljivih igaca. 

Link to comment
6 hours ago, Joe D said:

To im vise ne garantuje top pika, a i kazu da je sledeca draft klasa bulja. 

 

Ali bice oni OK. 

college sezona još nije ni počela, a već se zna kakva je draft klasa? :D

Link to comment

Denver opet uzasan i to nema nikakve veze sa nekim sporim pocetkom, Pelikani ih bez muke resavaju. Okafor se sprda sa Jokicem. Sve im je losije, sporije, kurcobolnije. Predvidjam 1-3 u sledece cetiri utakmice. Protiv File sledece subote ima da bude stoka razlike lagano. 

Link to comment
4 hours ago, Mos said:

Denver opet uzasan i to nema nikakve veze sa nekim sporim pocetkom, Pelikani ih bez muke resavaju. Okafor se sprda sa Jokicem. Sve im je losije, sporije, kurcobolnije. Predvidjam 1-3 u sledece cetiri utakmice. Protiv File sledece subote ima da bude stoka razlike lagano. 

image.png.081ef5c74546822360dc0257d2aa4f2b.png

Link to comment
48 minutes ago, 1n54jd3r said:

Je li neko gledao Denver cele utakmice? Je li sva kurcobolja krece od Somborca ili je tim kao tim problem?


Gledao ja, naravno. Jokic zeru bolji nego u prosloj, sto i dalje znaci da ga mrzi da se pokrene, podigne ruku ili cak isprati igraca koga cuva. Okafor, koga je jeo za dorucak mesto bureka prosle sezone, mu radio sta je hteo. Kad krene da izleti na igraca mozes lagano da brojis sekunde koliko mu treba da stigne x2 da se vrati.

 

That said, ostatak tima u slicnoj kurcobolji. Marej bez ikakve zelje da se pokaze, on i Haris vrteli bez prekida one handovere sa Jokicem do mere da se pogube sta rade. Niko da kreira nesto, izmisli, zaleti se. MPJ usao u drugoj cetvrtini i prvi kos mu bio sjajan prolaz do kosa. Nije igrao Barton ali ako im treba njegovo dilejisanje da se pokrenu onda bolje nek batale odma. 

Link to comment

Gledao ja, naravno. Jokic zeru bolji nego u prosloj, sto i dalje znaci da ga mrzi da se pokrene, podigne ruku ili cak isprati igraca koga cuva. Okafor, koga je jeo za dorucak mesto bureka prosle sezone, mu radio sta je hteo. Kad krene da izleti na igraca mozes lagano da brojis sekunde koliko mu treba da stigne x2 da se vrati.
 
That said, ostatak tima u slicnoj kurcobolji. Marej bez ikakve zelje da se pokaze, on i Haris vrteli bez prekida one handovere sa Jokicem do mere da se pogube sta rade. Niko da kreira nesto, izmisli, zaleti se. MPJ usao u drugoj cetvrtini i prvi kos mu bio sjajan prolaz do kosa. Nije igrao Barton ali ako im treba njegovo dilejisanje da se pokrenu onda bolje nek batale odma. 
Ovo su prvi minuti MPJ ako se ne varam? Jedan od najvećih prospekata prošlog drafta koga su svi izbegavali zbog povrede mora da igra ako je zdrav. Dečko ume košarke. Ne znam što izmišljaju toplu vodu...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...