Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

31 minutes ago, Mil@n said:

 

Znači svi me nerviraju... Fala bogu da je skončalo. Nije da me nije vuklo po malo da odgledam i vidim rasplet. Rasplet je manje više ok mada i tu ima logičkih gluposti. 

 

Nervira me što nas nikad nisu ubedili koliki je i zašto Majk Princ negativac što gledanje serije čini znatno besmisleniijim... Pogotovo je neubedljivo ovo da ne sme da postane predsednik jer će šta, sravniti svet sa zemljom...

 

Nervira me Vendi Rouds.

 

Nerviraju me oni kao Gikovi iz Majk Prins Ex Akslrod tima, stereotipni likovi, Azijat, Indijac, socijalno i skoro na svaki drugi način disfunkcionalni, ne znaju da pričaju ali šatro mlate milijarde.

 

Nervira me ćale Čak Roudsa koji menja strane kao gaće iako je uvek na jednoj od njih njegov sin.

 

Nervira me što za 7 sezona svi su prošli 17 puta onaj put od vrha do dna ponora i nazad što ide u prilog istrošenosti pisaca i manjku kreativnosti. Realno, barem 3 sezone višak. 

 

 

Da su bili pametni i završili posle pete sezone, no cijedili drenovinu.

 

Mada par likova koji su mu cijelo vrijeme bili top, doduše epizodisti.

Lik koji je vazda u ogavne trenerke, ljekar sa oduzetom licencom koji bogatunima nabavlja sve nelegalno, od bubrega do nekih ulatravijagri. Prejak...

Dollar Bill mada u zadnju sezonu zašlajfovao.Al kad je nosio zaraženu kokošku bio mi je top.

Od glavnih Vags prije no što su mu ugradli savjest u poslednju sezonu.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Štrajkovi, prvo pisaca, a onda i glumaca, su ispomerali sve, čak i, posredno naravno, doveli do stopiranja nekih projekata.

Pri tom nije stala samo produkcija, nego i postprodukcija, a glumci nisu smeli ni promociju da rade za već snimljene i gotove filmove/serije. Otuda sve kasni.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

Pa ne verujem, pre pet meseci je završeno snimanje. Možda ti se čini jer već dugo najavljuju ovu sezonu.

 

@John Coltrane ne, u pravu si, pomereno je zbog ovog SAG AFTRA štrajka. Nisu imali konkretan datum ali trebalo je da ide ove godine.


Čijeg štrajka? :unsure:

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 16. 12. 2023. at 23:39, arheolog1981 said:

Pogledao Love Has Won: The Cult of Mother God

Jebote mislio sam da sam sve video al ovo je prosto neverovatno. Šta im u tim Amerikama sipaju u drogu ja ne znam stvarno.

Za kontekst, u pitanju je ovaj kult https://en.m.wikipedia.org/wiki/Love_Has_Won 

 

Čim sam video Kult i Amerika znao sam da ću sažvakati isto veče, nekako sam iskulirao pa odložio poslednju epizodu posle prve dve pogledane sinoć.

 

Ameri su bogovi, šta je sve iznedrilo njihovo društvo, to ne može 15 Holivuda da smisli. 

Spoiler

Znači, lagani plot: žena je ostavila trećeg muža, troje dece, obnarodovala se kao Mother God, tvorac svega i svačega, prikupila sledbenike i životare tako u nekoj kući, pričaju o teorijama zavere, energijama i koječemu. Za svo to vreme, šljema kao besna, menja father god-se kako joj se ćefne, donacije ležu svaki dan, ona dobija sve što poželi, u jednom momentu je poželela quad i voila, sledeća scena tj slika - mother god sedi i vozi quad (znači plakanje). Tu negde se pojavljuje poslednji father god koji je lud kao svi oni zajedno, pola života proveo na robiji, ova počinje da šljema kao nikada pre, jetra krene da otkazuje, mršavi, postaje anoreksična, leče je tako što pije neko srebro što je naravno dodatno ubija, za svo to vreme strimuju sve živo i mrtvo, svi oko nje su ludi ko struja, kao da su na mixu pečuraka i gandže svaki dan, na kraju je riknula pa su je vozikali po USA 15 dana, dok ih lik koji je svo vreme vodio računa o parama nije prijavio jer su došli kod njega kući, a pre toga makao 330.000$ sa računa te su ih sve ćorkirali i pustili jer jbg, niko je nije terao da pije srebro, a umrla je od toga, anoreksije i alkohola.

 

I ostale su, kako bi prištedeli, ubedili da hrana nije dobra za njih i da treba da jedu što manje, te su u suštini svi zajedno tu kao hodajući leševi.

 

Jebo sebe, zaboravio sam najbitnije. Svo vreme su na vezi sa galactic federation tj galaktikosima (sve poznate ličnosti Holivuda, USA estrade, filma, muzike, koje više nisu sa nama), od kojih je najbolji sa mother god Robin Williams. Dok su je vozili tako 15 dana ladnu, čekali su se da pojave svemirski brodovi da je odnesu tj da se konačno ascenduje, ali jbg, nije se desilo.

 

Kažem lepo, ko ovo sedne i smisli, zaslužuje 4 oskara za scenario, a ne jedan, ali nema šanse.

 

 

 

 

Edited by Mil@n
  • Haha 7
Link to comment

I ja pogledao. Vrhunsko štivo. 
 

samo mi nije jasno zašto si napisao KAO da su na miksu pečuraka i trave? 
 

najjezivija stvar su godine na kraju. 
 

 

strava su kultovi. Šta ima još? Gledao sam bikrama na NF al nije tolko dobar. 

Link to comment
5 hours ago, nisam ja said:

I ja pogledao. Vrhunsko štivo. 
 

samo mi nije jasno zašto si napisao KAO da su na miksu pečuraka i trave? 
 

najjezivija stvar su godine na kraju. 
 

 

strava su kultovi. Šta ima još? Gledao sam bikrama na NF al nije tolko dobar. 

 

Povučen ovim iskustvom odmah sam odgledao i doc o Heavens Gate kultu, poznatom i dan danas kao kultu koji je kao krajnju posledicu imao masovno samoubistvo 39 ljudi. Na taj korak ponukala ih je pojava HaleBop komete, iza koje su mislili da je svemirski brod koji su dugo čekali kako bi ih odveli vanzemaljci. 

 

Osnovni verovanje im je bilo da će se u nekom momentu izdići na viši nivo, i fizički pretvoriti u male zelene vanzemaljce. Međutim, neplanski, umro je od raka jedan od vođa kulta, i pošto njje postao mali zeleni već se oladio jako brzo, prešli su na sistem prelaska duše tj svesti u vanzemunce. 

 

Mala pikanterija, svi su se samoubili u nekim crnim najkama i nekim plaštovima, kada su istraživali zašto baš te nike, odgovor je bio prost - bile su na akciji.  😎

Edited by Mil@n
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...