Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 hours ago, 3opge said:

 

ovo kad se i mojoj zeni, obozateljki S&S, smucilo mora da je tesko smece

 

Užasnije je nego što sam se nadala :sad: 

 

Reci ženi da proba Emily in Paris! Moj brat i ja to hejtvočujemo, on iz Pariza ja iz Bgd, pa se sinhronizovano nerviramo, i loše je ali… funny loše, bezazleno loše. Showrunner je Darren Star koji je i idejni tvorac SATC, dok je on bio tu ta serija je na nešto i ličila. Naglasi ženi da kostime radi Patriša Fild (tebi ne znači ništa, ona će znati what that means).

 

Ima i dve predivne frenč glumice:

Kamij Razat

IMG_0761.gif.7aab7621c98ae85aae0eeb07cea3a057.gif

i Filipin Leroa-Beliu!

IMG_0758.gif.4f27392707de21d52a6ecc03b4791ec0.gif

 


A ovo ne može, ne ide jednostavno. Ova serija trenutno postoji jedino i samo da hrani ego Sare Džesike Parker koji je veliki kao zgrada RTV Pink i nikad neće biti nahranjen jer ima tri sprata ispod zemlje. 

Edited by Patty Lee
  • Haha 4
Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Je l gledao neko ovaj piece of art???


Lol, na IMDb ocena 5, jasno mi je da prost puk po ko zna koji put nije spoznao misiju i viziju Dr Kanje Vesta.

scott disick television GIF by T. Kyle

Edited by Patty Lee
Link to comment

ma da, otvaraju se spanci (tj, max) izgleda malo po tom pitanju, pa cak ima i par segmenata gde glavni junaci, spanci, pricaju na engleskom - da ne spoilujem dalje.

 

mali off: kad rece luda voznja, sad mi malo krivo sto to nisam ranije i sam izasocirao upravo taj "senzibilitet" s proletosnjim mrs. davis (islo takodje na hbo/max). dakle, dok sam gledao isti, a usput se nervirao, pitajuci se iz epizode u epizodu - zasto to sebi radim, tacno sam imao taj osecaj da vuce na nesto sto sam vec gledao, ali nekako bas isforsirano. i upravo u srebrnjacima postoji taj neki slican kontekst: religija, visa sila, natprirodne moci, bizarne, morbidne i uopste (su)lude stvari, al' kao sto rekoh, bez tog nekog autenticnog/spanskog smeka. dakle, mrs. davis scenario bi chatgpt lagano ispljunuo s nekim sledecim keywordima: american gods + 30 monedas + lovecraft country + fantasy over horror style, te ubači i malo ai-a. treba li da dodam da je ne bi preporucio ni svojim najvecim neprijateljima?

Link to comment

Poslednja sezona Billions, od početka kilava. Cijela potka i zaplet sezone presmiješni imajući u vidu raniji profil ljudi.

Kao krajnji rezultat finalna epizoda raspliće sa nekoliko ne rupe nego logičke septičke jame.

A bila je tokom nekoliko sezona solidna.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 28. 10. 2023. at 16:25, milfisland said:

Poslednja sezona Billions, od početka kilava. Cijela potka i zaplet sezone presmiješni imajući u vidu raniji profil ljudi.

Kao krajnji rezultat finalna epizoda raspliće sa nekoliko ne rupe nego logičke septičke jame.

A bila je tokom nekoliko sezona solidna.

 

Znači svi me nerviraju... Fala bogu da je skončalo. Nije da me nije vuklo po malo da odgledam i vidim rasplet. Rasplet je manje više ok mada i tu ima logičkih gluposti. 

 

Nervira me što nas nikad nisu ubedili koliki je i zašto Majk Princ negativac što gledanje serije čini znatno besmisleniijim... Pogotovo je neubedljivo ovo da ne sme da postane predsednik jer će šta, sravniti svet sa zemljom...

 

Nervira me Vendi Rouds.

 

Nerviraju me oni kao Gikovi iz Majk Prins Ex Akslrod tima, stereotipni likovi, Azijat, Indijac, socijalno i skoro na svaki drugi način disfunkcionalni, ne znaju da pričaju ali šatro mlate milijarde.

 

Nervira me ćale Čak Roudsa koji menja strane kao gaće iako je uvek na jednoj od njih njegov sin.

 

Nervira me što za 7 sezona svi su prošli 17 puta onaj put od vrha do dna ponora i nazad što ide u prilog istrošenosti pisaca i manjku kreativnosti. Realno, barem 3 sezone višak. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Patty Lee said:

Stiže True Detective S4 u januaru, izašao novi trejler.

 

 

 

Što to kasni? Zar nije već trebalo da bude emitovaono ove godine...

Link to comment

Pa ne verujem, pre pet meseci je završeno snimanje. Možda ti se čini jer već dugo najavljuju ovu sezonu.

 

@John Coltrane ne, u pravu si, pomereno je zbog ovog SAG AFTRA štrajka. Nisu imali konkretan datum ali trebalo je da ide ove godine.

Edited by Patty Lee
Link to comment

Euforija S3 je najavljena za 2025. (pomerili su za godinu dana jer je trebalo da počnu snimanje otprilike u vreme kad je krenuo Writer’s Guild štrajk a sad da ga završe).

Do 2025. ću svakako da zaboravim da postoji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...