Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

On 26.5.2020. at 23:27, kud u maglu Simoviću said:

i know this much is true

 

crno i teško, mnogo teško za gledanje. mark rufalo genijalan

ko može neka ne propusti

Kao da nije dovoljno tesko to sto se desava oko brata nego su morali da dodaju i onoliko dodatnih dogadjaja. Kao da je neka terapija za 50 ljudi sa sjebanim zivotima. Brain damaging.

Link to comment
  • 3 weeks later...

RoadKill (Na udrau). Prate ministra sa njegovom ne baš funkcionalnom porodicom i još ponekim dogodovštianama. Da ne spojlujem, mini serija, četri epizode, britanski akcent, solidna gluma, vrhunski dijalozi, engleski smisao za humor... 

Vrijedi potrošenog vremena i fina zabava za poluzaključane praznike uprkos relativno niskoj ocjeni na IMDB 6,8.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Konačno odgledao The Deuce. Nepravedno je prema seriji porediti je sa The Wire jer je to nedostižni nivo. Ali ovo je sasvim, sasvim zaslužena 9/10 ocena. Pelekanos i Sajmon su genijalci - kako uspevaju da poslože radnju da grad bude glavni akter, sa ličnim pričama koje se ističu taman toliko da objasne šta se u gradu zapravo zbiva odnosno kako grad vozi ljudske sudbine u određenom smeru. Franco mi se nikada nije činio kao ozbiljan glumac, ali ovde je fino izneo vodeću ulogu. Soundtrack vrhunski, a finale serije sa Blondie koja peva The Sidewalks of New York vrtim već par dana i ne pušta me.

Edited by pacey defender
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

franco igra i brata bliznacatm

a i režirao je nekoliko epizoda

:fantom:
 

 

 

 

:wub:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment
On 5.12.2020. at 22:15, milfisland said:

Četiri ulice (4 Blocks) u Arapskim krimosima u Berlinu.

 

Pristojan rad

Odgledao, nisu losi Libanci. Kraj bezveze, al to je vec postao zlatni standard

Link to comment
4 hours ago, milfisland said:

Dobra bitka (Good fight) simpatično i zabavno štivo. Dosta aktuelnih političkih momenata, čini mi se da malo navlače za Demse.

Vrijedi pogledati.

Ако кажеш мало, очигледно си гледао само прву сезону :)

Link to comment
4 hours ago, Hamlet Strašni said:

Ако кажеш мало, очигледно си гледао само прву сезону :)

Pokušao biti diplomata, pa mi ne ide baš. Meni nije smetalo. Krenuo sam od treće sezone i ne smeta mi jahanje po Trumpu pravo da ti kažem. Čak su mi i simpa animacije.

Serija svakako zabavna, dobra gluma, simpatičnih likova, dijaloga...

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to HBO Max

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...