June 3Jun 3 On 30. 5. 2026. at 11:11, Indy said:Zar je to sve? Priča o Duhu s bas gitaromBio sam na promociji ovog lp-a, u maloj sali SKC-a. Uz kartu je išla nalepnica. Još uvek je imam.
June 3Jun 3 Imao sam lovu za samo jedan od ta dva Urban Dance Squad koncerta i dan danas mi je krivo (mada sam i to našao na neku bože me sačuvaj foru). Nisu džabe izdali live album. Znam da je pokojni Željko Božić s Akademije radio s njima neku produkciju, nešto, ali nije ih on doveo nego ne znam ko. Sećam se mi navikli da gledamo kako se bend prvo uštimava, ovi izašli i samo krenuli da peglaju. Trebalo nam par sekundi da dođemo sebi. Neviđeno dobar koncert.
June 13Jun 13 3 minutes ago, ragasto said:Štrokavo.Reko meni jednom Macan, matori džez gitarista što je držao onaj klub Rif u Čuburskom parku: Džez je masan, smrdljiv. Inače ne valja, tako se kuva.
Create an account or sign in to comment