Jump to content
IGNORED

Ne idi ka svetlu, vraćaj se u naš mrak!

April

Recommended Posts

Ambrozić ume sa rečima svakako, ali malo mi smeta što budžet Doma Omladine dodeljuje sam sebi i svojoj devojci. Plus mi pre neki dan čovek priča daje morao da plati da bi imao izložbu u Galeriji DOB-a.

Dođe mi da pitam jesmo li se za to borili. Ali opet, koga da pitam?

• +1 1
12 hours ago, aram said:

Ambrozić ume sa rečima svakako, ali malo mi smeta što budžet Doma Omladine dodeljuje sam sebi i svojoj devojci. Plus mi pre neki dan čovek priča daje morao da plati da bi imao izložbu u Galeriji DOB-a.

Dođe mi da pitam jesmo li se za to borili. Ali opet, koga da pitam?

Ne bih bio tako strog.

Umesto da RTS 2 da jednom Ambroziću autorsku emisiju, čovek se snalazi koliko se snađe, plus je jako dobar izbor za urednika Doma omladine. Neki su se snašli bolje ili manje dobro - poneko u Fondu za otvoreno društvo, poneko je profesor u gimnaziji, većina u penziji, a bilo je bogami i ohoho ljudi koji su prestali da pišu. 

Mi nemamo sledeću generaciju, mi više nemamo ni Džuboks, ni Ritam, ni Rock da se neki novi talentovani izraze i iskale, zato hvala slučaju koji je Ambrozića ostavio na mestu urednika DOB. Uzgred, možda su Velike priče mala šansica za to, ja ću se svakako pretplatiti da pomognem projekat.

• +1 2
  • 1 month later...