Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

jos razmisljo da stavim 4k na barsu, u fazonu kiksno real bice izi mani, al odustao minut pre pocetka..

missim mozda i dodje kec, al ne bi mi bilo zao sto sam propustio™, nije vredno stresa.. :fantom:

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, Nevernik said:

Girona razbija, svaki napad prilika. Do sada zabili dva komada.

najsimpaticniji tim. gledam ih od starta a bogami su mi i doneli brdo love do sada.

Link to comment

Super zabavna utakmica. Mogli su im na kraju zabiti 6 komada.

 

Girona je stvarno simpatična ekipa, iako su Citijevi ali ajde još nisu potpuno prešli na dark side.

Edited by Nevernik
Link to comment

Barsa ima ocajnu realizaciju; 31 sut na gol, od toga 11 u okvir i samo 2 komada, meni je to bas meh. U vreme Mesija, bi lagano zabili 5. E sad koliko bi primili, druga je prica. Girona odlicna, iskoristila prostor za kontre. Svaki put kada sam ih gledao ove sezone, bili su dobri.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Atletiko je zaslužio da izgubi samo zbog De Polove nove frizure koja je gora i od Grizmanove u najšabanskijim danima.

 

Barsa i Atletiko imaju 10 bodova manje od Girone:hail:

Dobro da je Čolo produžio ugovor inače bi bilo i gore.

Link to comment

Jucerasnji faul Karvahala, nakon koga je pao gol Reala protiv Maljorke i ovaj sad sraman penal nad Gundoganom, kojim je Barsa dobila Las Palmas, taman da nikad vise ne pogledas spansku ligu. Mafija.

Edited by Lancia
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ono malo što sam sinoć gledao u live-u i skraćene snimke, Kounde bi se savršeno uklopio u Partizanovu odbranu sa Svetom-štetom i Saničaninom.

 

Sa druge strane Vini i Jude su izgledali kao cheat code

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...