Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

20 hours ago, John Coltrane said:

Sudija zaustavio kontru Raja zbog isteka nadoknade na kraju prvog :isuse:

 

bar nije pre isteka u situaciji 1 na 1

 

7851067960047ed25bf5f0e00640c9d1.png

Link to comment

Gol Reala protiv Sevilje iz čistog ofsajda.

Ne znam da li su ovi iz Reala stvarno toliki kleptomani, da kradu i kad im ne treba, ili standardno da ljudi koji su u fuddalu ne znaju pravila.

Edited by Godfrey
Link to comment

Čolo ispada iz kupa, četvrto mesto se klima, sad još i da zvanično ispadne iz LS pa dobije ponudu za produženje ugovora do 2050.

  • -1 1
Link to comment

kakva scena na kraju lude utakmice valencia real. da se ovo desilo realovom protivniku svi bi poludeli. 

sudija na kraju u pravu ali bas nenormalna situacija. 

Link to comment

ok je ovo svirao kad je izašla lopta iz kaznenog, odbranili se od kornera, to je kraj. pre nego što se ovaj namestio da centrira

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, levi said:

ok je ovo svirao kad je izašla lopta iz kaznenog, odbranili se od kornera, to je kraj. pre nego što se ovaj namestio da centrira

Netacno, stavio pistaljku u usta ali se predomislio, svirao negde kada je lopta bila u vazduhu ili sut zapocet (ka golu, ne pasivan). Nikada ovo nisam video a pratim fudbal 35 godina.

 

 

Edited by JohnnyD
Link to comment

da, očigledno je odlučio da odsvira kraj čim lopta izađe iz 16, ali nije stigao, tako da ovo izgleda baš bezveze (disklejmer: nije mi žao real, ali činjenice su činjenice)...

 

liči na onaj gol Brazila protiv Švecke na Mundijalu '78., kad sam to prvi put vidio na jućubu bio sam 110% siguran da je bilo (zlo)namjerno, a poslije ovoga večeras više nisam siguran... možda su samo mozgovni prdeži™ bili u pitanju...

Link to comment

E sad kad je šut započet, malo ga pretera :D

 

Ali definitivno nije odmah svirao kada je približio pištaljku, i kada je trebao - vidi se po igraču Valensije koji se buni i viče.. Nego sekund kasnije kada Karvahal (?) već centrira...

 

Sve u svemu.. :zalosna:zbog Reala

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, JohnnyD said:

Netacno, stavio pistaljku u usta ali se predomislio, svirao negde kada je lopta bila u vazduhu ili sut zapocet (ka golu, ne pasivan). Nikada ovo nisam video a pratim fudbal 35 godina.

 

 

 

 

iz linka kojeg sam postavio jasno se vidi i cuje da je svirnuo bas u trenutku kada je igrac reala sutnuo loptu. 

Link to comment

Nek jedna kontroverzna odluka ide protiv Real mamu im jebem Frankovsku smrdljivu. Najveća govna u sportu. Mrzim ih više nego Zvezdu u svim mogućim sportovima.  Dobro, preterujem, al ne mnogo.

Edited by Jean-Luc Picard
  • +1 6
  • -1 1
Link to comment
11 hours ago, 189- said:

 

 

iz linka kojeg sam postavio jasno se vidi i cuje da je svirnuo bas u trenutku kada je igrac reala sutnuo loptu. 

Zapravo mi ne znamo u kom momentu je on zazvizdao, samo vidimo da je drugi put stavio pistaljku u usta, a zvizduk je mogao da dodje bilo kad posle toga. Zapravo, bilo bi dobro da se javi neki sudija i da nam objasni da li je kraj tek kada sudija pokaze onaj gest rukom ka centru. U ovoj situaciji on je rukom pokazao kraj tek kada je lopta usla u gol.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...