Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

15 minutes ago, Zico said:

Bice i zanimljivo videti koga ce sve sudije pokrasti, jer je i to neizostavni deo lige sampiona, pogotovo zavrsnice, koliko vec godina... Koga li ce sad pogurati?

Pa najveće kao i uvek, Bajern i Barsu, jedino je problem što se već sada sastaju :D 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Jbt a kad ih je ono Dinamo oprao na početku grupne faze (4:0 bješe?) bilo je dosta ljudi u fazonu "eto i iz takve lige zalutaju u LŠ". A mnogo su gotivni.

 

Dinamo je sam sebe (a možda i dobar dio Evrope) sjebao sa ona dva primljena gola protiv Šahtara u Zagrebu u finišu utakmice, a Atalanta samo iskoristila taj poklon.

Link to comment
Just now, ArleKino said:

 

Dinamo je sam sebe (a možda i dobar dio Evrope) sjebao sa ona dva primljena gola protiv Šahtara u Zagrebu u finišu utakmice, a Atalanta samo iskoristila taj poklon.

Jao jeste, sjećam se toga. Klasične balkanske kamikaze.

Link to comment
13 hours ago, Meazza said:

Atletiko je mislim jedini klub sa 3 izgubljena finala i nijednom osvojenom LS. Sto se tice trofeja, pricamo valjda o Ligi Sampiona. 


Pričamo o rezultatima uopšte, mislim da nije fer nazvati ih luzerima. 

Link to comment
17 minutes ago, John Coltrane said:


Pričamo o rezultatima uopšte, mislim da nije fer nazvati ih luzerima. 

 

Ma ja sam mislio samo na finala LS i nista drugo. Pazi, ako budu igrali protiv Bajerna u finalu tacno cu morati da navijam za njih, ali samo u tom slucaju, jer ne bih voleo da Bajern ili Barsa osvoje.

Edited by Meazza
Link to comment
16 hours ago, Meazza said:

 

Sve je to lepo, ali nije dobro za fudbal da osvajaju bunkerasi. Neka osvoji najseksi tim na svetu, Atalanta.

Bunkeras je nadigrao Real u onom baksuz finalu, kako ih niko nije nadigrao, ako izuzmemo Barsu. Centar nisu bili u stanju posteno da predju 70 minuta.

Link to comment
7 hours ago, Jozef K. said:

Zašto ne igra Drita večeras? Kažu odloženo iz bezbednosnih razloga?

Dva igraca Drite pozitivna na virus, pa je ceo tim u karantinu u Svajcarskoj. Verovatno ce proci Linfild sluzbenim rezultatom.

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...