Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

7 minutes ago, Azdaja said:

Kako ih uriniramo, par njihovih dobrih odbrana ubacujemo (pre)teške suteve i smorimo ih o čas posla. :D

Al stvarno sta nam sve ulazi malo mi i neprijatno zbog limoza

Link to comment

Plodimo u gostima sa 20% suta za 3. Kad i trojku sredimo sto ce da padaju bambergovanja lelelelelele.

 

Tomas i Mozli su nevidjene kraljine i treba ih po svaku cenu zadrzati duze od 1 sezone.

Link to comment
8 minutes ago, BlackGeorge said:

Jel istina da je Đordi dobio proliv od muke kada je video šta uradismo Limožu?

 

Koje će sad pravilo da smisli taj govnar...?

smislice vec nesto, tipa da u el ubaci neki london ili psg koji ce se osnovati oko nove godine.

 

Link to comment

Iz kola u kolo počinjemo nekom mlitavom odbranom, kao da u svaku utakmicu ulaze nezagrejani i bez koncentracije. Ista priča i u ABA i u EC.

Večeras smo za prvih 6 minuta primili 22 koša. Tek onda su Raša i Mozli zatvorili reket, ostali počeli odbranu da igraju glavom i nogama i stvari su polako došle na svoje.

Peiners počeo da daje znake života.

42 skoka.

Lepa pobeda.

 

 

Link to comment

meni se čini da sa pobedama kod kuće (Venecija, Ritas, Limož) mi sigurno osvajamo prvo mesto. što lepo zvuči i izgleda ali realno ne znači puno ako u drugom krugu ne odigraš na istom nivou.

jbg, ovo je takmičenje gde samo finale znači. ako nisi u finalu, nekako je sve jedno dal si bio u polufinalu ili si ispao u grupi sa 10 poraza - ko je rekao Budućnost i COL :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...