Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Spremili su nam klasicno ubistvo. Odbrana nepostojeca, mekintajer je decko radio sta hoce, punili nas stipanovic i simonovic. Zato napad nije funkcionisao uopste. Svi su bili grozni ali je tomas objasnio ocajnom partijom, jedino objasnjenje je da je ovo neki drugi lik kog su nam podvalili dok je pravi tomas navodno bio povredjen. 

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

na -8 smo se predali i raspali. to ne bi smjelo da se dogadja, izmedju ostalog i zbog kos razlike u medjusobnim duelima cdo, a nije bas prijatno ni za gledati.

kad te protivnik puni, napravi bar posten faul, a ne da ti se setaju kroz reket i zakucavaju. 

Link to comment

Usrali su nas, taman kad im je kamenjar Walden uzvratio paljbu. 

 

Kasne za dva koraka ovi gore navedeni. 

 

Siguran da će se to zategnuti al eto da ne bude da mi nemamo naših problema. :)

Link to comment

šteta što naredne dve nisu gostovanja u Podgorici i Zvezdi, pa da odradimo sva nezgodna gostovanja do novembra

 

očekivao sam da imamo 3-1 posle prva četiri kola. bio sam ubeđen da ćemo da kiksnemo sa Mornarom, koje god utakmice tako da se setim, naviru sećanja na 20 primljenih trojki, neki Vraneš ili Vranješ koji prangija kao Stef Kari. kad ono oladiše nas Slovenci

 

no dobro, nije ni ovo loš skor, s obzirom na kretenski raspored utakmica

Link to comment

ne moze me niko ubijediti da imamo isti pristup mecevima u aba i ec, pocev od skautinga, psiholoske pripreme, energije, motiva...

 

ne treba ovo tragicno shvatati, jer imamo jos 18 utakmica u aba, od cega 11 kod kuce, tako da ce sve to biti ok.

 

Link to comment

ne verujem da iko tragično shvata jedan poraz u seriji gostovanja na početku sezone.....daleko smo još od dela sezone kad se može pričati o tragedijama ili uspesima

Link to comment

Nije tragicno i nije sramota izgubiti od jednog od boljih timova u gostima. Opet treba reci da smo cetvrtu cetvrtinu odigali jako bedno i da se neki igraci jos uvek nisu vratili sa odmora kad je doprinos timu i igri u pitanju

Link to comment
9 hours ago, BWA said:

ima ih koliko hoces koji ovo tragicno shvataju, ali ne i na ovom tradicionalno optimisticnom mjestu.

 

moguce, ne znam. koliko me secanje sluzi mi smo i u najboljim sezonama zavrsavali ligu sa 5, 6 poraza.

dobijemo neko EL gostovanje i onda izgubimo od Pivovarne. vecito smo se jebavali i sjebavali protiv Sirokog, mucili se u Zadru itd.

jedino se ne secam da smo ikada imali ovako jeben raspored na pocetku sezone.

Link to comment
15 hours ago, BWA said:

ne moze me niko ubijediti da imamo isti pristup mecevima u aba i ec, pocev od skautinga, psiholoske pripreme, energije, motiva...

 

ne treba ovo tragicno shvatati, jer imamo jos 18 utakmica u aba, od cega 11 kod kuce, tako da ce sve to biti ok.

 

 

Ako je istina, a jeste, ovo sa pozivnicama ABA ligi umesto sportskog nacina da se preko te lige dodje do Evrolige, ovo zapravo nimalo ne treba da cudi. Partizan je u odlicnoj poziciji da izadje prvi iz svoje grupe u Evrokupu a onda ce do same zavrsnice takmicenja imati prednost domaceg terena protiv timova koji ni po cemu nisu bolji od vas. Posto svi znamo koliki efekat pravi Partizanova kosarkaska publika, uz postojeci kvalitet, moglo bi to u Evrokupu da se tera do kraja. Odgledao sam i Uniks sinoc, ako se nesto moze zakljucivati iz trenutne forme jedino ko je na mene ostavio utisak da moze da se pobije s vama je Djordjevicev Virtus. Imate jos dosta oscilacija u igri, sto je i normalno za ovaj period sezone, ali igrate lepu, modernu i fizicku kosarku i ako Trinkijeri uspe, a uspece, da skrati te zute minute, po mom misljenju ste ozbiljan konkurent za samu zavrsnicu Evrokupa. A tamo je vec sve moguce.

 

Takodje, mislim da ako se uopste bude dovodio taj igrac na poziciji 2 kao sto je bilo predvidjeno na pocetku sezone, mozda ne bi bilo lose da se izabere iskusan igrac koji se ne plasi utakmica za trofej. Novica ce isporuciti svoje u psihiloskom smislu ali ko zna kako ce on izgledati do kraja sezone, treba vam jos jedan igrac spolja kojem se nece stisnuti muda kad bude najbitnije.

Link to comment

da.

od kada je objavljena vijest da pobjednik aba nema zagarantovano mjesto u el, fokus je opravdano pomjeren na ec.

zapravo, vrlo je diskutabilno da li je teze osvojiti aba ili se plasirati u finale evrokupa, ili ga cak osvojiti.

 

pri tome, osvajanje aba uopste ne mora da rezultuje pozivnicom za el, jer za tako nesto nema nikakve pismene garancije. 

jedino "garancija" je dordijeva usmeno data rijec, koja ne vrijedi pisljiva boba.

s obzirom na sve okolnosti, cini mi se da je koncept bacanja karata na evrokup u ovom momentu sasvim opravdan, posebno imajuci u vidu sporan kvalitet konkurencije, sto si gore dobro elaborirao.

 

 

Link to comment

Verujem da će Partizan igrati el ako uzme aba, isto važi i za Zvezdu, možda i za Cedelimpiju, za Budućnost ili nekog petog već nisam siguran. Osim ako npr. Partizan uzme ec, Zvezda aba, onda nisam siguran šta će biti i da li će Zvezda sigurno igrati el. Slutim da bi tada neko drugi dobio prednost za wc.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...