Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

6 minutes ago, Lord Stef said:

Pocrkali mi svi strimovi u 4/4, ima li gde da se gledaju snimci utakmica za nas uboge bez Sport Kluba?

+1

Molim vas braćo.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Uzmite ovo za 10 evra/3 meseca. Sve Arene, 6 SK kanala, hrvatski SK kad naš zaštekće, plus bezbroj drugih kanala. Odlična stvar, otvara se u npr. VLC plejeru i tu ima pretraga liste, pa se nađe sve što treba. Ja uzeo pre neki dan zbog Partizana u Evrokupu, odlično radi zasad.

https://www.aliexpress.com/item/32892887265.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.11d44c4dsbeOt7

 

Može i da se proba, ima free trial, ne znam koliko traje.

 

Edited by napadaj
Link to comment

nisu oni slabi, nego smo mi jaki, bez zajebancije.

ovaj tim je peti favorit evrokupa po kladionicama, a ja osim virtusa ne vidim da je iko u ovom momentu ispred nas.

mozemo polemisati o kvalitetu ec kao takmicenja, ali igramo takmicenje koje igramo, protiv ekipa koje imaju kvalitet kakav imaju.

to su nasi rivali.

 

Link to comment

Ma kakav crni eon. Ja sam još uvek na ikomu. Evo ceo dan nemam net kod sbb. Treći ruter/modem mi promenili. Prešao bih negde da valja a da nije mts.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
9 minutes ago, BWA said:

nisu oni slabi, nego smo mi jaki, bez zajebancije.

ovaj tim je peti favorit evrokupa po kladionicama, a ja osim virtusa ne vidim da je iko u ovom momentu ispred nas.

mozemo polemisati o kvalitetu ec kao takmicenja, ali igramo takmicenje koje igramo, protiv ekipa koje imaju kvalitet kakav imaju.

to su nasi rivali.

 

 

Pa EC je slabiji od EL, a jaci od LŠ, nema tu sta dalje da se razglaba :D ali da, kidamo. Valja iskoristiti momentum i pokusati da se obezbedi prvo mesto, i ovih 9 poena razlike od danas nam ide u prilog.

Prvo mesto u grupi nam donosi laksi zreb za narednu grupu i, opet, priliku da se napadne i tamo prvo mesto, koje bi onda donelo lakseg protivnika i prednost domaceg terena u 1/4f.

Link to comment

Da je maalo bolje služio šut za 3 ovo bi otišlo lagano na 20+ razlike još u prvom poluvremenu. Ovako su ih sudije fino držale, naročito u 3/4 kada su u prvih 6 minuta izveli 15 slobodnih.

Raša i Mozli porobili, Zagor odlično čuvao Dekera, Pejdž i Gorda imali fine minijature, Jare hvatao i skokove u napadu...

Lepo sportsko veče.

Link to comment
14 minutes ago, BlackGeorge said:

Ma kakav crni eon. Ja sam još uvek na ikomu. Evo ceo dan nemam net kod sbb. Treći ruter/modem mi promenili. Prešao bih negde da valja a da nije mts.

skini eon na mobilnom

 

Link to comment
21 minutes ago, Mark Rothko said:

Da je maalo bolje služio šut za 3 ovo bi otišlo lagano na 20+ razlike još u prvom poluvremenu. Ovako su ih sudije fino držale, naročito u 3/4 kada su u prvih 6 minuta izveli 15 slobodnih.

Raša i Mozli porobili, Zagor odlično čuvao Dekera, Pejdž i Gorda imali fine minijature, Jare hvatao i skokove u napadu...

Lepo sportsko veče.

 

 

Bukvalno.

 

Ako izumemo treću četvrtinu, sve ostalo je bilo milina za gledati. Posebno me je oduševio Pejdž koji je pogađao u najbitnijim momentima, kada su oni pretili da se odlepe.  Atmosfera odlična, sve kako treba.

 

I poseban pozdrav Vesić Goranu za sređenu ventilaciju

 saturday night ok GIF

Link to comment
54 minutes ago, goofs said:

 

Pa EC je slabiji od EL, a jaci od LŠ, nema tu sta dalje da se razglaba :D ali da, kidamo. Valja iskoristiti momentum i pokusati da se obezbedi prvo mesto, i ovih 9 poena razlike od danas nam ide u prilog.

Prvo mesto u grupi nam donosi laksi zreb za narednu grupu i, opet, priliku da se napadne i tamo prvo mesto, koje bi onda donelo lakseg protivnika i prednost domaceg terena u 1/4f.

naravno, nego ima ta prica kako su sve ekipe koje dobijamo teski krsevi i kako ce "svaka ozbiljnija ekipa kazniti nase mane", pa me zanima koje su to ozbiljnije ekipe.

nikad slabija lokomotiva.

Link to comment

@BWA 

Bemliga, ne bih znao na to da ti odgovorim. Virtus je ozbiljna ekipa, Unikaha mozda, Darusafaka, Galatasaraj? Nisam gledao nikoga od njih, osim celavog i Virtus, pricam napamet i na osnovu relativno skorasnjeg ucestvovanja u EL.

 

Posle zreba ja sam mislio da smo izvukli bas zajebanu grupu, italijanski sampion, uvek neugodni Turci, Kuban povremeni Evroligas i Lijetvos kojeg nismo tukli na strani tipa ikada. A i Lokomotivu nismo pobedili nikad do danas. Ali evo sta ispade, Lokomotiva stvarno ne deluje kao bauk, mada su bili oslabljeni nekim povredama danas. 

 

Mi igramo bas sexy kad su nam crnci na parketu, ali da se ne zezamo, bili bismo pri dnu EL da igramo tamo, svaki Bircin minut na terenu bi bio fizicki bolan za gledaoce.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...