Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Po prvobitnim pravilima, u EL je trebalo da idu osvajač ABA-e i prvoplasirani tim nakon regularnog dela lige. Da je Igokea osvojila ABA-u tada, zajedno sa njom bi hipotetički išao drugi finalista. Da je Zvezda izgubila od Radničkog, kako bi onda igrala EL, nije mi jasno? (I dalje pričamo o prvobitnim pravilima).

Kako je ta promena pravila više odgovarala Partizanu? KKP je osvojio ligu te godine, i ispunio uslov za igranje EL i po prvobitnim i po promenjenim pravilima.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

22 minutes ago, Filozof manijak said:

Po prvobitnim pravilima, u EL je trebalo da idu osvajač ABA-e i prvoplasirani tim nakon regularnog dela lige. Da je Igokea osvojila ABA-u tada, zajedno sa njom bi hipotetički išao drugi finalista. Da je Zvezda izgubila od Radničkog, kako bi onda igrala EL, nije mi jasno? (I dalje pričamo o prvobitnim pravilima).

Kako je ta promena pravila više odgovarala Partizanu? KKP je osvojio ligu te godine, i ispunio uslov za igranje EL i po prvobitnim i po promenjenim pravilima.

 

Da, ali osvajanje aba posle promjenjih pravila nije donosilo nista pa samim tim ni vasa titula ne znaci nista iz perspektive ulaska u EL.

Link to comment
20 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Kako je ta promena pravila više odgovarala Partizanu? 

 

Tako sto je Zvezda bila zacementirano druga i mogla je u EL i ako udje u finale sa Igokeom, dok Partizanu ako bi bio cetvrti ne bi igralo nista sem osvajanja. 

 

Link to comment
33 minutes ago, Filozof manijak said:

Po prvobitnim pravilima, u EL je trebalo da idu osvajač ABA-e i prvoplasirani tim nakon regularnog dela lige. Da je Igokea osvojila ABA-u tada, zajedno sa njom bi hipotetički išao drugi finalista. Da je Zvezda izgubila od Radničkog, kako bi onda igrala EL, nije mi jasno? (I dalje pričamo o prvobitnim pravilima).

Kako je ta promena pravila više odgovarala Partizanu? KKP je osvojio ligu te godine, i ispunio uslov za igranje EL i po prvobitnim i po promenjenim pravilima.

 

Poprilično sam siguran da je pravilo bilo da ukoliko Igokea osvoji, ide drugoplasirani iz regularnog dela.

Edited by kralj
Link to comment

zaboravio sam jankovica, on ostaje jel tako...sta je peinersom...ima li potencijalnih pojacanja

 

od kad nas je dule preuzeo, odnosno od vremena do sad meni je omiljenih 12 igraca

vesa petrovic

vule avdalovic

haus

miloje

veseli

novica ubica

bozic pera moze iz partera

slavkan vranes

zofri

lucic

milosavljevic

macvan

Link to comment
13 hours ago, BWA said:

Kapacitet Borika je sigurno 5000.

Kad sam bio klinac na rukometu je bilo blizu 7000 ljudi.

Ostalo što si  nabrojao lako se sredi.

Dimenzije igrališta su njenog igrališta su: 50 x 24 metra, kapacitet gledališta je 2400 sjedećih mjesta na tribinama i 1200 mjesta za stajanje. Pored aut-linije moguće je postaviti još 600 stolica za sjedenje. U sklopu dvorane nalazi se osam savremeno opremljenih svlačionica sa mokrim čvorovima i tuš-kabinama.

 

to je sa njihovog sajta:

https://scborik.com/?page_id=422

 

 

ta sezona je bila sprdacina,pravila su su utanovljavana u toku same sezone, sto je van pameti

Link to comment

a omiljenih 10 poteza su mi

 

blejk step sipaj ne pitaj

drobnjak trojka iz auta

kecman 0.6

roberts 67-66

veseli i lazme pevaju

slavkanove suze posle makabija

titula na periferiji sa razdrmanih kosevima

prolazak sa skorom 3-7

svaki potez novice ubice

pejdzova gluma u finalu kupa

Link to comment
14 minutes ago, pbg12345 said:

ta sezona je bila sprdacina,pravila su su utanovljavana u toku same sezone, sto je van pameti

 

ispalo je sve to bezveze i nesportski te sezone sa menjanjem pravila usred sezone, ali je bilo jasno da igokea i radnicki ne mogu u evroligu i pre i posle promene pravila, tako da je sva ova prica mlacenje prazne slame.

 

a vidim da ripovi entuzijasticno najavljuju pohod na evroligu sledece sezone, zelim im svu srecu, ali mislim da ce i u slucaju osvajanja aba lige doziveti istu sudbinu kao ronhil 2013. otprilike se zna koji klubovi iz aba lige mogu u evroligu.

Edited by Nikodije
Link to comment

slazem se apsolutno

 

nisam ovo linkovao da bih dodao argumente na neku od strana vec me nervira ta megalomanija kad se inace povede prica o nasim stadionama, halama (zapravo o bilo cemu)

znam dobro kako izgleda borik i koliki je, a dosli smo evo maltene do toga da se izjavi da moze i dobrih 10000, samo ako se malo stisnu

 

hala iz 70 gradjena za tadasnji regionalni centar, od 100njak hiljada ljudi u koju najvise zbog rata dugo nista nije ulagano

otprilike, kao kad bi se raspravljalo da li pinki u zemunu u izvornom stanju zadovoljava evroliga kriterijume

Link to comment

Ne znam zašto se raspravljate o ovom pa još i na grobarskoj temi, gde osim par izuzetaka rasprava i ne postoji. Vučić kupio, zavera. Sad su oni odjednom pravdoljubivi. Ko i Dulo, kad je trebalo para pevao hvalospeve pičkoustom i išao na miting. 

Edited by dragance
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

 

Poprilično sam siguran da je pravilo bilo da ukoliko Igokea osvoji, ide drugoplasirani iz regularnog dela.

Da, ali po prvobitnim pravilima nije.

Link to comment
33 minutes ago, pbg12345 said:

slazem se apsolutno

 

nisam ovo linkovao da bih dodao argumente na neku od strana vec me nervira ta megalomanija kad se inace povede prica o nasim stadionama, halama (zapravo o bilo cemu)

znam dobro kako izgleda borik i koliki je, a dosli smo evo maltene do toga da se izjavi da moze i dobrih 10000, samo ako se malo stisnu

 

hala iz 70 gradjena za tadasnji regionalni centar, od 100njak hiljada ljudi u koju najvise zbog rata dugo nista nije ulagano

otprilike, kao kad bi se raspravljalo da li pinki u zemunu u izvornom stanju zadovoljava evroliga kriterijume

Uslov je bio 5000 mjesta.

Ovo ti izadje 4200. Naravno da ne bio problem navuci još 800 mjesta.

Ako je Dodik imao ideju da rekonstrukcijom dvorane u Laktasima koja ima 3000 mjesta dobije 5000, onda bi u Boriku to uradio mnogo lakše.

 

 

Edited by BWA
Link to comment

dakle kakav bih ja sastav voleo 

volden zagorac tarlac pejdz jaramaz novica birca jankovic trifunovic mozli macvan milosavljevic

zao mi je sto se nije igrala domaca liga nakon sto smo osvojili kup i aba ligu, pa da bude tripla kruna alez

 

Link to comment

i imam jos zelju da se vrati pred karijere leo, zofri, lucic, bogdan, milutinov i jos par mladih igraca pa da pokorimo evropu kad smo sva predgradja pokorili

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...