Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Da, Frenk Robinzon i Džamont Gordon. Zajedno 3 acl-a, dva primicača, višestruka uganuća i jedan alchajmer. I prošli preglede.

 

Ili se Moma Jakovljević malo zapio ili je pooštrio kriterijume.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

a delovao je kano klisurina :sad:

 na prolece da dodje na rehab kod nas. cekacemo ga. do tad 1 od ove dvojice da se vrate. moze Frenki. zbog njega su mi otisli zalisci. i dalje ga volim

Link to comment
2 hours ago, Mark Rothko said:

Da, Frenk Robinzon i Džamont Gordon. Zajedno 3 acl-a, dva primicača, višestruka uganuća i jedan alchajmer. I prošli preglede.

 

Ili se Moma Jakovljević malo zapio ili je pooštrio kriterijume.

 

Pre bih rekao da nije prošao pregled kod Trinkija. U dva navrata kada su ga pitali za Bela, on nešto nevoljno odbrusio. Pretpostavljam da je to bila neka Lončarova kombina mimo trenera, i da je Trinki isterao svoje.

Link to comment

Što je opet dobro ako je tako - isključivo trener treba da bira, a sportski direktor da ispunjava želje.

Kapiram da će novi potpis da bude jako brzo.

Link to comment

Ma sigurno je tako bilo. Doveli igraca Trinkiju mimo njegove volje, on jadan pristao, pa posle dva dana lupio sakom o sto i rekao nece to moci vise tako, odsad ima da slusate samo mene ili vas vise nece biti..

 

 

Link to comment

Šuška se da smo se rešili najskupljeg igrača u timu, mada ništa još nije potvrđeno.

 

Ako je to tačno, ja sam očekivao da mu se da prilika bar do nove godine, ali izgleda da ne žele da gube vreme.

 

Link to comment

Nismo se jos resili, ali pokusavamo. Kad se samo setim Limara kako se hvalio da pod njim vise ne potpisujemo stetne ugovore po klub, i onda tras Parahovski. Da ga vidim sad kako ce resiti situaciju..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...