Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Bas smo grozni... Zagorac masi dva bacanja, mozli skace i hvata zivu loptu, baca je pejdzu koji je sam na trojci, ovaj fintira vazduh jedno tri puta i onda opaljuje trojku, lopta udara u ivicu table pored obruca... 

Znaci alan ford 1/1

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

4 minutes ago, keitel said:

Ne sjećam se partije sa manje ideje u napadu. Ozbiljan reality check. Osim Tomasa nemamo kompletnog igrača i to ekipa sa dobrim trenerom i disciplinovanim timom itekako može da iskoristi. 

 

Fali Volden. Takodje, sad se moze videti zasto nam treba onaj Tako Bel, nama je stao sut, a ovi se povukli svi u reket i mi nemamo nacina da se sa time izborimo.

 

Jbg, nije strasno, i dalje je sve na nama. Izgleda da ce ovaj hrkljus poraz svakih 4-5 utakmica postati "the thing" ove sezone, i to nije tako strasno, bitno je da debeli ishendluje da se to ne desava u bitnim utakmicama.

Link to comment

i dalje mislim da nas je stigao umor. puno gostovanja, zale se da su skoro bez treninga. mnogo promasenih bacanja, ovi skoro duplo vise skokova, totalno bez energije. ovi dobri. ovom deju sam gledao oca u skavoliniju auu. 

Link to comment

bez nervoze.

imamo skor od 5:1 u solidnoj grupi ec i vec smo prosli u top 16.

zahvaljujuci ostoji ili kome vec konstantno gostujemo i vrlo malo treniramo jer za to nema vremena.

nije nimalo jednostavno u kontinuitetu dobijati meceve i u aba i u ec, ali kad vec gubimo, ne bi bilo lose da to ne biva 10+ razlike  sto polako postaje konstanta.

neki skor od 7:3 bio bi sasvim ok.

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

 

Fali Volden. Takodje, sad se moze videti zasto nam treba onaj Tako Bel, nama je stao sut, a ovi se povukli svi u reket i mi nemamo nacina da se sa time izborimo.

 

Volden do sada u Partizanu nije odao utisak da može da povuče kada je bitno. Jeste, pogađao je on neke šuteve, ali nema taj energetski momenat. Za Bela isto mislim da ne bi napravio razliku večeras jer nam je falila kreacija, nije kao da smo promašivali otvorene šuteve.

For the record, ne mislim da ćemo doći u situaciju da strahujemo za prolaz. Samo mislim da je neralno pričati da imamo neke velike šanse da osvojimo ovo takmičenje.

Link to comment
31 minutes ago, keitel said:

Ne sjećam se partije sa manje ideje u napadu. Ozbiljan reality check. Osim Tomasa nemamo kompletnog igrača i to ekipa sa dobrim trenerom i disciplinovanim timom itekako može da iskoristi. 

 

Povučeš se iz pika u reket i pustiš Gordića da sam rešava sa 6-7 metara. Provereno dobija utakmicu.

Link to comment

očajna utakmica, ali nije bilo realno da na kraju ostanemo na 100% u grupi.... bukvalno ništa nije polazilo za rukom plus manjak energije i na terenu i na tribinama, osim u par momenata

 

Link to comment

Ne bih ja potcenio Veneciju. I prva tekma je bila dobra, sad bi mogli da rašrafe bilo koga u ABA.

 

Ništa ne razumem u vezi Parahovskog. Ako ga neko prati duže, valjao bi da nam objasni koji bi mogao da bude plan sa njim.

Link to comment

Plan je ako ne pokaže ništa do nove godine, da ga šutnu, jer je najplaćeniji u timu i ovo nema nikakvog smisla. Bar se nadam da je tako. Mada bismo možda mogli da očekujemo neko buđenje kod njega sada, kada budemo malo manje putovali a malo više igrali kod kuće.

 

 

Link to comment

Parahovski juce nije bio toliko kriminalan, kad je usao odigrao je dva pika sa Gordicem/Jaramazom i napravio im postenu livadu ka kosu, ali su obojica fulali polaganja. U odbrani mu je crnjo nakon solidne muke dao kos preko njega, tu je debeli popizdeo i izveo ga napolje. Bemliga, jeste spor za ono sto mi zelimo da igramo, ali su nam juce sve alternative bile krš, mogao je dobiti jos koji minut.

Link to comment

Ne znam što insistira na piku sa Parahovskim, sa njim bi trebalo spuštati loptu unutra pa da zida, on može. A pik igrati kad je Mosley unutra.

Koliko je puta Jaramaz išao sinoć na kucanje i uvek zabijao loptu u prvi obruč. Pa Zagor. Gordić kriminal. Birča kriminal. Kamenko užas.

Bacanja tragedija, manje od 50%, šut za dva manje od 40%. Bukvalno je sve bilo očaj živi.

Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Bacanja tragedija, manje od 50%

ja isto imao takav utisak dok sam gledao, poslije vidim da su bila na zavidnih 57%... :ph34r:

 

Debeli je rekao ono što sam ja mislio sve vrijeme sinoć - jbg, jednostavno jedna od onih utakmica kad ti apsolutno ništa ne ide, i ne bi pobijedio ni da se igra tri dana...

 

a nije izgledalo da će bit tako kad smo ih okrenuli sredinom druge četvrtine, čak naprotiv, kad nam je upao onaj slučajni koš (ili je to bio autokoš?) izgledalo je da će biti upravo suprotno, da jednostavno ne možemo da izgubimo, da se univerzum uvija tako da to onemogući...

 

i ondaK cvrc. jebiga. mora se ponekad i izgubiti.

Link to comment

Poraz u pravo vreme. Nismo mi imali skor 5-0 jer smo za klasu bolji od ostalih ekipa i prvi favoriti za osvajanje EC. Zna se recept za pobedu, kada je timska odbrana i energija na nivou, mi mozemo svakog da dobijemo. Kada nije, mozemo od svakog da izgubimo, jer nemamo toliki individualni kvalitet.

 

Nije Venecija na papiru nista slabija od nas, odigrali su takticki zrelo (ko i mi u prvom duelu), maksimalno eksploatisali nase nedostatke i jednostavno nas oducili od kosarke. Odlicna skola..

Link to comment

Ne bih se složio da je ovo "jedna od onih utakmica kada ništa ne ide".

Oni su nas odlično skautirali, nisu dozvolili nikakav šut na koš ni asistencije po cenu faula i slobodnih, ubili ritam, na početku napada prvih desetak sekundi igrali zonu kojom su usporili protok lopte, a posle pređu na igrača. Igrali su slično što i Primorska onomad ili FMP pre neki dan, s tim što oni imaju kvalitet da to lagano privedu kraju. To su one utakmice koje traju preko dva sata sa stalnim prekidima.

Svaki ulaz u reket ili pokušaj dodavanja u reketu bio je faul, neki put i po 3 igrača napravi faul na Gordiću kada probije. Nema lakih koševa ni asistencija, a mi napolju nemamo igrača koji može sam sebi da iskreira šut. U stvari, jedini igrač koji to može u ovom timu je Raša i donekle Peiners.

Naši najbolji minuti bili kada smo igrali sa onom visokom postavom Pejdž-Pejners-Birča-Raša-Mozli, gde je Letonac igrao na 1, Pejdž na 2. Tada smo ih stigli i napravili razliku.

U 3/4, kada su napravili odlučujuću prednost i održali čas kako igrati protiv ovakvog Partizana, nismo dali nijedan koš iz igre... svih 9 koševa sa slobodnih bacanja. U bonusu su bili za manje od minuta igre, posle prva dva naša napada.

Zato mi nije jasno dovođenje Bela, spot up šutera koji živi od dobrog dodavanja saigrača, potpuno bezopasnog bez lopte.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...