Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

sta ste pa videli od lorenza veceras? kad su se ovi ukljcili u prenos bilo je 17:10 i ilip je upravo ulazio u igru. posle je odigrao jos par minuta pred kraj prvog polvremena. po minutazi bih rekao da u drugom nije ulazio. ocigledno je doveden na poziciju zrtvenog jagnjeta, kako pa da odigra nesto.
Od Lorenca se videlo da se trenutno ne računana njega naročito.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment
46 minutes ago, Joe D said:

sta ste pa videli od lorenza veceras? kad su se ovi ukljcili u prenos bilo je 17:10 i ilip je upravo ulazio u igru. posle je odigrao jos par minuta pred kraj prvog polvremena. po minutazi bih rekao da u drugom nije ulazio. ocigledno je doveden na poziciju zrtvenog jagnjeta, kako pa da odigra nesto.

 

Za ostale ne znam ali Laki ima telepatske sposobnosti. On igraca za kojeg je unapred odlucio da je los ne mora ni da gleda, bilo bi ga blam da mora da pojede govno. U ovom timu postoji samo jedan problem, svi znamo ko je taj problem i svi znamo da taj problem nece biti resavan, pa makar morali da otpustimo sve ostale igrace. Lorencu je ovo prakticno prva takmicarska utakmica u Evropi, s njim smo na pocetku napravili devet razlike, usao je posle jos par minuta koliko da se mocni prvi plej ekipe, Retardirani Rekreativac, malo odmori od useravanja ekipe. Na kraju je RR morao da se preseli na kraj klupe da ne bismo izgubili stoka razlikom pa su Djenka i Bili morali da spasavaju sto se spasti moze. Jedino sto nisu mogli da spasu je Tomicev obraz.

 

Ocekivao sam da ce ovo malo govance igrati u Evroligi, tome je sluzila ona bizarna kampanja proglasavanja govanceta za X faktor u osvajanju ABA lige, ali da ce trener celu ekipu zrtvovati da bi govance imalo minute, to zaista nisam ocekivao. Mi smo sa pet poena razlike izgubili utakmicu u kojoj nas je prvi govancetov stint kostao serije 10:0 kojim se Pao vratio u utakmicu, a drugi stint ih je odbacio na 14 razlike, zakljucno sa trojkom Fredeta koja je toliko iznenadila i uvredila iskusnog govanceta da nije ni podigao ruku na sut, kao da ispred sebe ima Lipovija a ne jednog od najboljih sutera na svetu. Na stranu to sto smo ulaskom petorke s njm potpuno izgubili protok lopte u napadu pa smo i ovo izvukli na individualne role Gista, Berona i Perperoglua. NIkakav Lorenco Braun nas nije kostao pobede protiv jos uvek rastimovanog Panatinaikosa, covek je igrao devet minuta, kostala nas je sujeta porodice Covic koja je dala ovakav tim govancetu da se malo igra Evrolige. Uostalom, Faje je pokrpio odsustvo drugog Brauna, a jos vise bi pokrpio da je imao pomoc Simanica koji je grickao nokte u civilu pored klupe jer je govance moralo da igra.

Edited by harper
Link to comment
9 minutes ago, harper said:

 

Za ostale ne znam ali Laki ima telepatske sposobnosti. On igraca za kojeg je unapred odlucio da je los ne mora ni da gleda, bilo bi ga blam da mora da pojede govno.

 

Poješću ja govno veoma rado, samo nek proigra.

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

 

Poješću ja govno veoma rado, samo nek proigra.

 

Na klupi moze samo da onako sedeci odigra moravac kako bi uvezbao korake. Covek je odigrao devet jebenih minuta i to od tih devet sest u prvoj fazi utakmice kad smo napravili devet razlike. Vratio se nakon sto je Retardirani Rekreativac razjebao ekipu i posle prve greske klupiran do kraja utakmice. Zato se na navijackim forumima danas pise o "problemu koji imamo na pleju jer nasa dva pleja, bla, bla,..." da se ne bi pisalo o Retardiranom Rekreativcu koji igra zato sto mu je tata predsednik kluba. Uz jos malo gurkanja s raznih portala zakljucicemo da smo omasili s pozicijom prvog pleja i kola ce se svaliti na njemu, jer valjda nece da se svale na tatinog govnara koji zauzima mesto nekom normalnom igracu jer bi govnar malo da upise neke minute u Evroligi, da ispuni sebi zelju.

 

Zato je svaka kritika bilo kojeg igraca dok je govnar u ekipi ne samo epski promasaj vec direktna sabotaza i tima i kluba.

Link to comment

Ja valjda prvi ne umanjujem značaj katastrofe zvani Tatin Isprdak.

 

No, što se Lorenca tiče, gledao sam utakmice koje su do sada prenošene i ono što je pružao na njima je prilično jadno. Prvenstveno zbog stava koji ima na terenu, a taj stav je krajnja nezainteresovanost za dešavanja na terenu. Ne postoji tu nikakva želja da se dokaže, da grize, trudi se, bukvalno mrtav konj. Još mi je u glavi ona trojka koju mu je sprašio u facu onaj dečkić iz Primorske kome ne mogu da se setim imena, a gde se ovaj nije potrudio uopšte da se pomeri, a kamoli da podigne ruku. Da bi već u sledećem protivničkom napadu ostao lagodno ispod bloka, ne učiniviši nikakav napor da ga probije ili zaobiđe, da bi opet bio nagrađen trojkom bez koske.

 

Naravno, u napadu nije u uradio ništa sem gomiletine gluposti.

 

S druge strane u intervjuu mrtav hladan izjavljuje da bi mogao, kada bi hteo, da daje po 20-30 poena po meču ovde, ali da je njemu draže da razigrava ekipu.

 

Malo kada se nailazi na toliki raskorak u cenjenju sebe i svojih sposobnosti i prikazivanju istih na licu mesta.

 

Dečko živi u bajkama, a bukvalno isto tako se ponaša na terenu.

 

Ja mrtvog konja još nisam video da počinje da đipa, ali ajde da vidimo.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
53 minutes ago, MiddleClass said:

Kad prije smo vidjeli da se na Lorenca ne racuna?

 

Igrao je cca 3 minuta od kako su se uključili u prenos i to kad je bilo rešeno. Bio sam ubeđen da se povredio.

Link to comment

Filip ubije u pojam svakog igraca iz svoje ekipe,jer je korist od njega nikakva i u napadu i u odbrani.Najnizi i najspori na terenu.Los u napadu,odbranu en igra jer mu se moze.Ovo su strasne stvari.

Link to comment
43 minutes ago, harper said:

 

Na klupi moze samo da onako sedeci odigra moravac kako bi uvezbao korake. Covek je odigrao devet jebenih minuta i to od tih devet sest u prvoj fazi utakmice kad smo napravili devet razlike. Vratio se nakon sto je Retardirani Rekreativac razjebao ekipu i posle prve greske klupiran do kraja utakmice. Zato se na navijackim forumima danas pise o "problemu koji imamo na pleju jer nasa dva pleja, bla, bla,..." da se ne bi pisalo o Retardiranom Rekreativcu koji igra zato sto mu je tata predsednik kluba. Uz jos malo gurkanja s raznih portala zakljucicemo da smo omasili s pozicijom prvog pleja i kola ce se svaliti na njemu, jer valjda nece da se svale na tatinog govnara koji zauzima mesto nekom normalnom igracu jer bi govnar malo da upise neke minute u Evroligi, da ispuni sebi zelju.

 

Zato je svaka kritika bilo kojeg igraca dok je govnar u ekipi ne samo epski promasaj vec direktna sabotaza i tima i kluba.

 

Nije ovo tačno. Kad se išlo All-in, da proba da se stigne, nije ni govnarko igrao. Igrali smo sa Beronom i Dženkinsom. Filip jeste razjebao rezultatski dobar početak, ali čini mi se da ga Tomić neće puštati da igra kad je bitno. Koliko je uopšte igrao?

 

edit: sad vidim da su Lorenzo i back up plej igrali skupa 19 minuta.

sad još više verujem da će dovesti nekog.

Edited by kralj
Link to comment
9 minutes ago, Блок_64 said:

Filip ubije u pojam svakog igraca iz svoje ekipe,jer je korist od njega nikakva i u napadu i u odbrani.Najnizi i najspori na terenu.Los u napadu,odbranu en igra jer mu se moze.Ovo su strasne stvari.

Što bi jedan moj drugar rekao, "u napadu nije bog zna šta, ali je zato u odbrani... kriminalan"...

 

Najbolji opis midžeta....

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

 

Nije ovo tačno. Kad se išlo All-in, da proba da se stigne, nije ni govnarko igrao. Igrali smo sa Beronom i Dženkinsom. Filip jeste razjebao rezultatski dobar početak, ali čini mi se da ga Tomić neće puštati da igra kad je bitno. Koliko je uopšte igrao?

 

edit: sad vidim da su Lorenzo i back up plej igrali skupa 19 minuta.

sad još više verujem da će dovesti nekog.

 

Pa, Tomic je picka ali nije glup. Naravno da govnar nije igrao nakon sto mu je Fredet spucao onu trojku za 14 razlike i manje-vise resio utakmicu. I ja sam mislio da nesto s Lorencom nije u redu, mislili su to i Plavsic i Kuzmanovic koji su komentarisali utakmicu. Ne znam sta je to toliko lose uradio u tih prvih sest minuta igre, od kojih veci deo nismo videli u prenosu, ali znam da je izasao na sedam razlike za nas i da smo nakon te izmene popili seriju od 10 poena i raspali se u igri, a on je usao samo na kratko nakon drugog od tri potopa koji je priredio sujetni govnarko i za tih par minuta nije uradio nista, kao i ostatak tima. Za to kratko vreme nisam video da je nesto tesko zasrao, nisam video da se stekao u odbrani, nije uradio nista znacajno ali to je vec bio period kad su nas pocepali pod kosem, posto je ona budaletina izasla zbog pet licnih a Braun dobio cetvrtu i nije smeo ni da pipne centre Panatinaikosa. Kapiram da je u zadnjoj cetvrtini Tomic hteo igrace na parketu koji dugo igraju evropsku takmicarsku kosarku pa ce razumeti da utakmica nije gotova dok nije gotova, sto s tek pridoslim Amerima koji su se ceo zivot zajebavali po razvojnoj ligi ili mahali peskirom u NBA ligi ume da bude problem.

 

Drugo, ne znam sta znaci "nece ga pustati kad je bitno". Pa, bilo je bitno da Pao ne ode na 14 razlike u trecoj cetvrtini jer u OAKA areni ni bolje ekipe se ne vracaju iz tolikog minusa za tako kratko vreme. S govnarkom nema nije ili jeste bitno, kako on udje na parket mi igramo 4 na 5. Iskidali su nas preko njega prosle godine u Evrokupu, u Evroligi njegovi minuti su poslastica za svakog trenera koji nije totalna budala. A takvi ne treniraju klubove u Evroligi.

Link to comment

Stvarno je neshvatljivo da Tomić onako reaguje na tatinog Palčića, i da ne pokuša uigrati i razigrati Zoa. Kad ne razbih tv sinoć u momentu kad je Palčić 3x izbacio Grke u kontru 1 na 0.... Sa druge, strane privilegija je gledati majstore košarke Stratosa i Gista. 

Link to comment

Jbg, ako Braun već ne može ( a ne može), bolje Boriša da je igrao.

lm, ne treba se uzbuđivati previše, prejak je ovo tim, kad se sve posloži biće to veri gud.:fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...