Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Meni stvarno nije bas najjasnije sta je u glavama ljudi kao sto je Filip Covic. Mislim, nije klinac, igra kosarku ceo zivot, jasno je i njemu koliko i svima drugima da je ovaj nivo kosarke jedno pet nivoa vise nego sto on moze da igra i opet ga nije sramota da ovako kanali ekipu jer mu je san da zaigra Evroligu.  Koliko covek mora da bude bezobrazan, sebican i retardiran da ne dodje i kaze treneru - hej, puisti Borishu da igra, meni je mesto na nekoj utakmici ABA lige protiv slabijih timova i to je od mene. OK, dobio si mesto u timu na tatu, masi peskirom, dobacuj s klupe, jedi govna, samo nemoj da se blamiras. Kao da rec "sramota" ne postoji u recniku takvih ljudi.

Link to comment

Ama baš ništa se ovde neočekivano nije dogodilo. Ovo je sprdnja i stvarno ne treba trošiti živce. Više gledati basket i nadati se da mali isprdak pretrpi što više poniženja na terenu.

 

btw, Gistara je i dalje mačka, fizikalije su mu netaknute. Sa druge strane Derik Braun je izgubio, ne pola koraka, nego korak i po. Šta mu ostane na rutinu i znanje, to mu je.

 

Narvno, najtalentovaniji domaći košarkaš je van protokola. Sramota je to, ali svih ovih 77 i kusur hilj km i onako treba napalmovati.

Link to comment

Baron i Đenka krpe na pleju, Faye krpi na petici

 

dosta je to improvizacija već na prvoj utakmici, za tim koji je ušao sa dubokim napunjenim rosterom  

Link to comment

Ja premestio na fudbal. Mislio sam uludo da ćemo nekako uspeti da kompenzujemo isprdak na terenu, jednostavno ne vredi se nervirati kad krenu kola nizbrdo.

Link to comment
2 minutes ago, Timmi said:

Kako bezlican tim. Tuzno je gledati derricka browna

 

Baš malo ostalo od njega. Šteta, bio je strašan igrač.

 

Grozan tim, pravljen samo da bi se zadovoljila ambicija iskompleksiranog tate i njegovog midžeta isprdka.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...