Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

I da, šteta za Kuza, top Kuz je sposoban da pokrpi dosta toga u odbrani. Nije slučajno što je Zvezda za vakta Radonjića izgledala najmoćnije kad je on bio tu.

Link to comment

Nije nikakav problem želeti Čovićima sve najgore, zapravo je stvar kućnog vaspitanja.

Ako je ovo Derik Braun, taj potpis je odredio sezonu. Ja i dalje verujem da će on biti top.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment
1 minute ago, Ivo Petović said:

 

Pa kako ti nije jasno, posle onog prošlogodišnjeg plejofa nije postojao promil šanse da ne gledamo prdeža u EL. Tim je grozan jer na ključnoj poziciji imaš lika koji je kocka samim tim što prvi put igra u Evropi, a zamena mu je rekreativni igrač, koji na terenčetu u bloku 70 ne bi mogao da vidi koš pre 15ak godina. Epilog je da je na prvoj utakmici Tomić morao da traži pomoćna rešenja. A Derika Brauna teško da se može možeopraviti. Nadam se da grešim.

 

Jebi ga, ako ce svoju tek zapocetu karijeru da stavi u ruke umisljenom retardu i njegovom sinu onda je zasluzio sve sto ce ga snaci. Nama su obe dvojke prakticno 2/1 igraci, Bili je i poceo karijeru kao plej, tako da ta resenja s njima na pleju nisu bas toliki minus. Dakle, nemamo preku potrebu da dovodimo rezervnog pleja, nismo ni veceras lose izgledali u poslednjoj cetvrtini sa Djenkom i Bilijem, dovoljno je da retardinjo vise ne pridje terenu u evroligaskim utakmicama. Danas nas je, pored poslovicno nesposobne igre na obe strane terena, kostao i prisustva jos jednog visokog igraca koji je mogao bolje da se suprotstavi Tomasu od Davidovca koji je krpio na cetvorci. Potpuno sam siguran da on to vidi koliko i svi mi, ako ce i pored toga da se pravi slep kod ociju i unistava ovakav tim da bi gurao sujetnu budalu u tim onda neka to radi, ko mu jebe mater. Ovo mu je prva evroligaska sezona kao treneru, druga uopste kao samostalnom treneru, njegova karijera ce da trpi zbog takvog kurvanja.

Link to comment
12 minutes ago, kralj said:

Nije nikakav problem želeti Čovićima sve najgore, zapravo je stvar kućnog vaspitanja.

Ako je ovo Derik Braun, taj potpis je odredio sezonu. Ja i dalje verujem da će on biti top.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

 

Ja bih sačekao sa šilbovanjem Derika, suviše je on dobar igrač da bi tek tako mogao da se raspadne bespovratno za samo godinu dana. Pa i od jebivetra rekreativca Cirbesa su uspeli da izvuku nešto, i čekali su ga cele sezone, ne znam zašto Deriku ne bi dali još malo kredita. Jedini pravi problem u timu zna se ko je, ostali su dobri i jako dobri igrači, i biće to ok.

Edited by Nikodije
Link to comment
Quote

Vodicemo 32 minuta i izgubiti 5 razlike kad krene dzudo u poslednjoj cetvrtini. :fantom: Najvece cudeso ikada je bila ona pobeda protiv picke celave onomad u OAKI. 


:laugh: Atina k'o Atina. Nisam stigao da odgledam, ali po komentarima mnogo sta izgleda isto kao sto sam i ocekivao. 

Link to comment
10 minutes ago, Nikodije said:

Ovaj Lorenzo je misterija, al ako nisu mogli boljeg da nađu celo leto, ne verujem da mogu ni sada. Možda mu treba još vremena.

ne znam sta ti je tu tacno misteriozno.. cak ni na jebenim priprema, nije fokus bio da se on razigrava™, vec se moralo  ispostovati 20 minuta za celavog govnara..

sad kad je krenula sezona, zna se scenario.. zo ce se vaditi na svaku gresku, greske veprine ce se trpeti dok se utakmica na izgubi, pa ce se pametni tomic setiti da stavi jenkinsa na keca.. nakon par utakmica, vepar ce i dalje gresiti i biti drzan u igri, jenkins ce biti prebacen na keca, dok ce zo biti skrajnut..

time ce se(sa jenkisom) resiti prva polovina pleja..  dok ce vepar i dalje igrati useravati utkamicu, pa kad je bas dobro usere, umesto nega ce ulaziti davidovac.. and so on.. svi ce se izredjati i izmenjati, od 1 do 5, samo se filip retardirani covic nece skloniti, jebao mu pas mater i njemu i tomicu!

:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment

Nemoj tako, dobar je cofi. Trema, evroligaski debi, kalates... Trebace malo vremena za aklimatizaciju i pocece da prolaze i oni njegovi magicni povratni pasovi. 

Ja ne mogu da verujem kakve maloumne faulove je sposoban nas kapiten da napravi. Posle 6 sezona u evroligi.

Odracemo robiju next week... :fantom:

Link to comment

Pa misterija je da li je stvarno tako loš i nezainteresovan, kako se predstavio u ove dve utakmice, ili nije. Mislim, muvao se 5-6 godina oko nba, verovatno ne slučajno. Neka bude da je još uvek nesnađen. 

Link to comment

D. Brown je energetski prazan igrač, a ovde treba paljevina da vuče ekipu kao što je bio Quincy

 

Pošto će ekipu očigledno morati da vuče Gist, Brown je nepotreban ovakav kakav je

 

 

Edited by levi
Link to comment

sta ste pa videli od lorenza veceras? kad su se ovi ukljcili u prenos bilo je 17:10 i ilip je upravo ulazio u igru. posle je odigrao jos par minuta pred kraj prvog polvremena. po minutazi bih rekao da u drugom nije ulazio. ocigledno je doveden na poziciju zrtvenog jagnjeta, kako pa da odigra nesto.

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

zato su vam oba brauna odigrali fantastičnu utakmicu. a da čović nije igrač za ovaj nivo, to je jasno svima, ne mora se ponavljati

 

a glupo je želeti nekom povredu. tj nije glupo, jadno je

 

Evo ja želim iz sveg srca i dubine duše da slomi nogu. Jbg, govno sam od čoveka ali tako je kako je.

 

16 minutes ago, levi said:

D. Brown je energetski prazan igrač, a ovde treba paljevina da vuče ekipu kao što je bio Quincy

 

 

 

Bravo.

 

4 minutes ago, MiddleClass said:

Dva Brauna ko Buducnost sa dva Klarka. Toliko smo uboli.

 

 

 

Derik je lošiji od Erla, a Koti je igračina za Lorenca.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...